reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

Calineczko to chyba piszemy o dwóch całkowicie innych huśtawkach bo w tej o którą mi chodzi z pewnością nie dałoby się spać i jest ona przeznaczona dla dziecka powyżej 8 miesiąca - taka mala kopia prawdziwej huśtawki, może chodzi Ci o bujaczek?

Ja mam hustawke ktora ma 3 pozycje - prawie lezaca , pol siedzaca i siedzaca tak jak w wozkach , dlatego dla mnie byla super , i nie wyobrazam sobie teraz zycia wtedy bez niej - zobaczymy jak bedzie teraz:tak:
 
reklama
Dla dorosłych to chyba tylko ogrodowe - przynajmniej w moim przypadku :-D:-D:-D Jakoś ostatnio robią mniejsze te huśtawki dziecięce. Kiedyś na takim np placu zabaw mogłam tyłek wsadzic do huśtawki a teraz nie daję rady :-D To pewnie wymóg unii europejskiej że robią teraz węższe :-D:-D:-D
 
hmmm jestem nastawiona na kupno x landera xa ale zastanawiam sie czy jest sens kupować wózek głęboki i spacerówkę w jednym czy to nie będzie za ciężkie słyszałam że fajne spacerówki to takie parasolki bo są lekkie musze wogóle przejść sie do sklepu i na własne oczy podotykać i wtedy ocenie a jak Wy patrzycie na takie wózki dwa w jednym?
 
Wiesz ja oglądałam wózki wielofunkcyjne i też zaczynam się zastawniac czy nie kupic jednego wózka głebokiego i spacerówki, bo jak ładny wózeczke głeboki to spacerówka nie taka. a jęsli chodzi o parasolki to ja dziecku nie kupię. Nie wiem czy mówimy o tej samej ale czy widziałaś dziecko w taiej spacerówce? Jets takie skulone, raczki przy sobie bo miejsca nie ma i biedaczynka śpi tak na siedząco głwoka się kiwa, oj nie takiejgo wózka nie kupię.Wolę ciężysz wnosic na drugie pietro oby dzidzia miała jakiś konfort.
 
Ja dziś byłam na zakupach i nie mogłam się powstrzymać, kupiłam kombinezon na jesień uniwersalny. Tutaj w Uk są takie tanie rzeczy, że nie można się oprzeć dałam za niego niecałe 30zł
 

Załączniki

  • kl.JPG
    kl.JPG
    17,9 KB · Wyświetleń: 41
kasiunia - słodki!

ja juz wiedzac ze bedzie "baba" musze tez sie zastanowic... mam przeciez same niebieskie ubranka, cos trzeba bedzie rózowego dokupic... nie za duzo, bo nie widze sensu wydawania kasy na komplety ubrań, które w sumie mam... ale troszke, troszeńke dla mojej panienki, by wygladała kobieco ;)))
 
reklama
Wreszcie dzisiaj sobie kupiłam jeansy ciążowe :-) do tego biały płaszczyk i szarą ciążową bluzeczkę ... wypad na zakupy uznaję za udany hehe
 
Do góry