reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

reklama
śliczne to łóżeczko, az chce się od razu rodzić i wracać do domku:)

Ja narazie nie ubieram, bo nie chcę, aby się zakurzyło i chce meić tę frajdę jak wrócę, że będzie niespodzianka, a łóżeczko wygląda narazie tak.

Za to zrobiłam sobie frajde i przerobiłam pokój córeczki, takie łóżko ma teraz:)
 

Załączniki

  • P8246560.jpg
    P8246560.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 59
  • P8276607.jpg
    P8276607.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 66
Ostatnia edycja:
oj tak przygotowywanie takiego łóżeczka to prawdziwa frajda już bym tam najchętniej moje maleństwo ułożyła :) a dzisiaj do mnie paczka przyszła z prezentem od cioci łóżeczko turystyczne :)ehh my to mamy dobrze że tak możemy nasze maluchy porozpieszczać kiedys tego nie było tyle :(
 

Załączniki

  • 0000.jpg
    0000.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 50
Zastanawiam się ostatnio nad kupnem laktatora elektrycznego :baffled: Któraś z Was używała może czegoś takiego? To jest dość spory wydatek bo najtańszy kosztuje ponad 100zł dlatego wolę się najpierw rozeznać.
 
Iwona - moja koleżanka używała i polecała właśnie elektryczny a nie ten ręczny. Ja też się zastanawiam ale wstrzymam się z kupnem do momentu karmienia już. Nie wiem jak z cycusiami mi wyjdzie itp- bo mojego synka karmiłam przez dwa tyg. tylko:-(. Niestety tak tylko mogłam.
 
Co do laktatora to od początku zastanwiałam się jaki kupić. Ostatecznie podjęłam decyzję, że kupuje do szpitala najtańszy jaki znajdę ok 30-40 za ręczny bo może się okazac na początku wcale nie taki potrzebny. A jesli później będzie taka konieczność to elektryczny Medela mini eletrik lub awent isis i uno a to już wydatek 450-500. W pierwszej ciąży kupiłam elektryczny ale juz jak wróciłam do pracy.
 
reklama
Uwazaj z takimi majteczkami bo slyszalam ze jak sie scisnie brzuch to gorzej go zgubic bo miesnie sa scisniete i nie bardzo maja jak pracowac czy cos takiego w kazdym razie ze dluzej sie brzuch sciaga

ja po pierwszym porodzie jak wrocilam do domciu nosilam prze jakis czas pas sciagajacy na brzuch, bardzo szybko stracilam zbedna tkanke tluszczowa hehe i tym razem bede go nosila jak tylko urodze:-)
 
Do góry