reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

reklama
I ja też kupilam wczoraj wózek. Ale używany i całkiem inny niż na początku chciałam. Ale pochwalę się jak już przyjdzie przesyłka żeby się nie okazało że kota w worku kupilam. W końcu stanęło na Mutsy 4Rider. Poszlam za rada Kitki ze i tak w gondoli nie utrzymam dziecka nie wiadomo ile wiec w sumie wrzesien/ pazdziernik bedziemy sie przesiadac do spacerówki to nie muszę mieć bardzo dużej gondoli. No i w zasadzie odpadaja kombinezony i cieple koce. Przy pierwszej córci bardzo chciałam ten model Mutsyale jakoś stanęło na innym. I tym razem postanowiłam zaryzykować i kupić Mutsy
Mam możliwość zwrotu i gwarancji kilka miesięcy. Więc jak będzie coś nie tak to odesle.
 
I ja też kupilam wczoraj wózek. Ale używany i całkiem inny niż na początku chciałam. Ale pochwalę się jak już przyjdzie przesyłka żeby się nie okazało że kota w worku kupilam. W końcu stanęło na Mutsy 4Rider. Poszlam za rada Kitki ze i tak w gondoli nie utrzymam dziecka nie wiadomo ile wiec w sumie wrzesien/ pazdziernik bedziemy sie przesiadac do spacerówki to nie muszę mieć bardzo dużej gondoli. No i w zasadzie odpadaja kombinezony i cieple koce. Przy pierwszej córci bardzo chciałam ten model Mutsyale jakoś stanęło na innym. I tym razem postanowiłam zaryzykować i kupić Mutsy
Mam możliwość zwrotu i gwarancji kilka miesięcy. Więc jak będzie coś nie tak to odesle.
Super ile dałaś? Kupiłaś na OLX , allegro ?
 
Kupiłam na Allegro. Dałam 1150 za zestaw 3x1. Fotelik mam swój więc ten będzie albo do drugiego auta na wszelki w albo fo sprzedam. Kolor Deep Purple - fiolet. Może uda mi się wrzucić fote z aukcji.
Trochę się boję czy przyjdzie taki jak na zdjęciach bo ja dość rzadko kupuję przez neta i używane. Ale przy Was zaczęłam bo szkoda mojego czasu i zdrowia na lażenie po sklepach. Ja przy córci pierwszej miałam dwa wozki i obydwa sprzedałem i Ci którzy je ode mnie kupili byli bardzo zadowoleni. Więc wszystko dla ludzi. Może i ja będę zadowolona :biggrin2:

Trzymajcie kciuki żeby przyszedł taki jak na zdjęciach i sprawny
 

Załączniki

  • 5912229219_1.jpg
    5912229219_1.jpg
    41,4 KB · Wyświetleń: 69
  • 5912229219_2.jpg
    5912229219_2.jpg
    46,2 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Do góry