reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupowy zawrót głowy !

reklama
Ja jak na razie, nadal jeszcze nic nie kupiłam. Wszyscy w rodzinie odradzają mi jeszcze kupno czegokolwiek dla malucha, z uwagi na fakt, że tak długo starałam się o ciążę i żeby nie zapeszyć, żeby nie stało się żadne nieszczęście. A dzidziuś przecież rośnie zdrowo.
Zła jestem na to strasznie, mówię rodzinie że moje znajome już bardzo dużo rzeczy pokupowały a rodzą tak jak ja, w kwietniu. Nic im to nie przemawia, upierają się na swoim, że w moim przypadku to za wcześnie a ja głupia się ich słucham :no2:

Nie wiem w takim razie kiedy wg nich będzie dobry czas. Jak urodzę? Kiedy już będzie za późno i wszystko będziemy kupować na hurra? :wściekła/y:

Nawet moja siostra nic mi jeszcze nie dała po swoim synku, a obiecała mi bardzo dużo ciuszków :wściekła/y:
 
Beata powiem ci ze ja przez ten stres co przeszłam w 20tyg sie bałam tym bardziej ze wszystko kupuje podwójnie. Ale stwierdziłam ze jak ma być dobrze to bedzie :* i te zakupy sprawiły mi tyle radości ;)
 
Kochane piękne rzeczy kupujecie dla dzieci, wy takie przygotowania już a ja jeszcze nic nie kupiłam z wyprawki chociaż to dlatego że ja dużo rzeczy mam po córci i to w sumie nowych bo nie mają 2 lat jeszcze a i dużo też dostałam dla córci ciuszków i sprzętów trochę dokupilismy nowych ostatnio z myślą o Ulci i Helci już jak np wanna i niania z Ikea(polecam) więc mnie czeka kupno tylko kilku rzeczy i kosmetyków, leków, pieluszek, pościeli z droższych to komoda na ciuszki i kolderka i poduszka i taki stopień dla starszej córci żeby do wózka doczepic.
Co do termometr to ja kupiłam w patiimax za około 80zl taki bezdotykowy z wyświetlaczem można sprawdzać na czole i za uszkiem i to bardzo szybko więc polecam bo przydaje się,często temp trzeba sprawdzać co chwilkę i taki termometr się sprawdza ja mam firmy MesMed
 
Beata nie przejmuj się gadaniem bo.na pewno będzie dobrze. Wiara czyni cuda :-) moja mama też cały czas mi mówi że nie mam nic kupować bo to różnie bywa i takie tam bo ostatnio w rodzinie tragedia się stała w 5 miesiącu i mi też odradza wiekszych zakupów. Takie gadanie powoduje tylko koszmary i stres a w naszym stanie nie jest to.nam do niczego potrzebne :-)

Ewe fajny wozeczek :-)
 
Ewe - moja przyjaciolka miala maxi cosi mura. Ogolnie zadowolona byla tylko ze spacetowka chyba kubelkowa byla i szybko zamienili na inna. Ta twoja jest chyba normalna?
Beata - mi tez gadaja ze jeszcze za szybko z kupowaniem itd. Nie mam cisnienia na zakupy ale jak cos trafie przy okazji to kupuje a gadanie mam gdzies. Moje zycie moja rodzina i nikomu nic do tego
U mnie wiedza ze jak beda naciskac i probowac na mnie cos wymusic to zrobie specjalnie na odwrot po zlosci:p
 
Beatka trochę rozumiem Twoją rodzinę, przejmują się i chcą dobrze, ale doskonale z kolei rozumiem Ciebie. Potem będzie Ci już ciężko by robić wyprawkę, a co dopiero by robić ją od podstaw. może kupuj po troszku po kryjomu? ;)
 
Ewę wózek fajny.

Beata juz jesteś po 20 tygodniu wiec uważam ze spokojnie mogłabyś zacząć kompletować wyprawke, tym bardziej ze potem będzie Cie tylko ciezej. Ja w pierwszej ciąży miałam takie głupie gadanie w rodzinie ale to olalam, bez przesady, jezeli miałoby sie cos stać to stanie sie nawę pomimo kupowania wyprawki...
 
reklama
Ja myślę że kupno wyprawki nijak ma się do tego czy coś się stanie czy nie. Zresztą po co zakładać ze coś się stanie. Mi już teraz jest ciężko a to dopiero połowa. Najgorsze to prasowanie. A z dużym brzuszkiem i bolącym kręgosłupem to już całkiem.
Ale Beatka plus taki ze teraz wszystko jest i w sklepach i w internecie także nawet jak później się zdecydujesz to n8e będzie żadnego problemu.
 
Do góry