reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

reklama
Dziewczyny a jak to jest z tymi ubrankami: kaftanik zakłada się pod śpioszki lub body czy na wierzch? I czy pod pajace się jeszcze coś wkłada? Bo ja tak patrzę na to co pokupowałam i zastanawiam się jak teraz z tego złożyć "strój" ;D
 
Ubierasz tak:
Body np. krotki rekaw, na to pajac i ja np. Na dwor zakladalam dresik. A jak bylo zimno to jeszcze na to kombinezon. Tak na cebulke ;)
Albo body dl. rekaw i wtedy polspiochy albo zwykle spiochy
 
A ja znow mam dylemat. Kolezanka zaproponowala mi sprzedaz swojego wozka casualplay s3 czy ktoras z Was wie cos o nim? Bo mi za bardzo nic nie mowi. To chyba mutsy jest.
Mowi ze ma wszystko moskitiere folie spiworki na zime. Dwie wkladki do spacerowki kolorowe. Dwie torby. Nie wiem jeszcze ile by chciala za taki zestaw. Maz oczywiscie mowi ze jak do tys. to zeby brac bo wozek ma 1.5r i malo uzywany bo ona praktycznie wszedzie autem jezdzi. Oczywiscie juz nie wiem co robic:( moje zdecydowanie co do xpulse ulecialo troche wczoraj po przeczytaniu opinii w necie ze sobie nie radzi na trawie i kostce itd. Ja z tych mega niezdecydowanych jesli chodzi o zakupy
 
reklama
tak jak Kitki pisze :) dla mnie też najsprawniej i najwygodniej było krótkie body i na to pajac lub długie body+ półśpiochy/śpiochy po domku a na zewnątrz to już zależy od pogody
 
Do góry