reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
Eliza trampolina to super prezent (my też planujemy zakup,ale na wiosnę bo teraz w naszych warunkach atmosferycznych to nie ma sensu...a w domu trzymać nie będę bo niestety miejsca brak:eek:).

My mamy zamiar na urodziny zakupić kuchenkę (gdyż teraz pewnie większość czasu będziemy spędzać w domu,więc trza coś robić...a że Miłosz lubi mi "gotować" i robić kawę to może na jakiś czas mu się ona spodoba:tak:).Planuje taką (co o niej myslicie???) DUŻA PIĘKNA KUCHNIA SKLEP, ZMYWARKA PIEKARNIK KASA (2621892369) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ,od innych "członków" rodziny dostaniemy pieniądze (no może że ktoś się wyłamie i zakupi mu coś na własną rękę) i za kasę mam zamiar kupić mu jakieś ubrania (bo ich mimo "dostatku" wciąż ich brak) no i może jakiś fotel sako FOTEL SAKO XL +GRATIS WOREK XXL PUFA XXXL PUFY (2609023755) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (coby czasami posiedział przed telewizorem oglądając bajki i dał chwile wytchnienia matce:sorry:)
 
reklama
a ja dzisiaj w koncu wsadzilam Leane na jej rowerek:)))))))) wydaje sie zadowolona tylko ze wg malza jest duzy jak na nia... kola chyba 12stki. zrobilam foty, jutro wrzuce bo nie jesem dzisiaj w stanie:ppp jedyne ALE to mloda nie zajarzyla jeszcze ze to trza pedalowac co by jechac anie zeby matka pchala:ppppppppppp jutro po poludnie bedzie na dworze testowac:))))))))))))
 
Do góry