reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
Iduś ja uważam że to bez różnicy bo Kamil będzie miał okno z pokoju na balkon :sorry: a zresztą on to lubi taki pozakrywany mieć świat hehe bo w pokoju ciągle mam rolete mu zasłaniać i czy śpi czy nie muszę:confused2:
A właśnie mi się wydaje te ze firanki panelowe to takie prześwitujące chyba sa:oo2:
 
baśka firanki wszystkie fajne ale osobiście do dziecka raczej skusiłabym się na tą ostatnią tak jakoś bardziej ona do mnie przemawia.Te panele też mi się podobaja tylko jak to to prać i jak to na żywo wygląda musiałabym widzieć i podotykać przy okazji bo na zdjęciu to ja nie widzę.
 
marg chyba ręcznie się pierze wiesz że nawet nie wiem:confused2:

ikaa mi też ta ostatnia przypadła do gustu:sorry: muszę pochodzić jeszcze po sklepach może spotkam coś odpowiedniego a jak nie to się skuszę na nią.
 
Ostatnia edycja:
Pierze sie tak jak inne firany bez wirowania oczywiscie zaden problem:tak:
baska sa przepiekne mi bardzo do gustu przypadly z checia bym sobie takie kupila ale do mnie ne wysla niestety:-(
 
Ja ogólnie panelowych nie zbyt ale te do pokoju Kamilla są boskie bo ja w salonie i sypialni mam zupełnie inne gustownie ale jemu chciałam coś takiego.Zwłaszcza że on kocha "auta" a tu na tych tak ładnie widac:tak:

wioli może poproś kogoś z rodziny kto jest w PL aby Ci zamówił takie i przesłał:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry