reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
Makucku gdybym tylko miała kasę to nie powiem że było by inaczej z tym shoppingowaniem:tak::-Dmogłabym cały czas coś kupować bo nic mi tak nie poprawia humoru jak nowe rzeczy (a żem ostatnimi czasy mam często humor do bani,to mogłabym się śmiało nazwać zakupoholiczką);-):-D
 
no to my mamy za soba wymyślanie. Generalnie Laura jest bogatsza o nowy pokój a raczej narazie zarys bo meble będą w poniedziałek i czekam na dywan i firnaki. Generalnie dostałą mase nowych ubrań, lalki, książki, malowanki, klocki.
 
MARG, BASKA - 26? Wow! No to rzeczywiście długie stópki, pewnie wysocy są. U nas teraz jest 22. Parę dni temu kupowałam trampki takie żeby trochę na wyrost były, kupiłam 22,ale to były takie na teraz, więc wymieniłam na 23. No i te 23 są takie, że może w nich chodzić, ale trochę luzu jest.
 
margerita, też się zaczęłam nad tym zastanawiać. A z uważnych obserwacji wynika, że największą radochę sprawia Hance tańczenie przy muzyce dla dzieci. Postanowiłam zamówić jej porządną muzyko-tekę, bo od youtuba to już jest troszkę uzależniona;-) chociaż fajnie się na nią patrzy, kiedy próbuje naśladować dzieci tańczące kaczuszki, boogie woogie albo veo veo z mini disco :-D
 
a jakie macie pomysly na prezent urodzinowy? bo ja mysle i mysle i nic nie wymyslilam

ja kupuje rowerek na 4 kolach taki prawdziwy bo widze ze zaczyna swirowac na tym tle, a moja mama kupi jej wozek do lalek. moj maz " bardzo" sie cieszy bo przynajniej w domu kilka gratow wiecej .... no ale coz... wole kupic to niz tone badziewi.
 
reklama
Do góry