reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
no właśnie. kupiłam taki do ucha i do czoła, ale jakoś też nie mam do niego przekonania, choć to wygodne, więc tak, żeby orientacyjnie sprawdzić niech będzie, niby polecany przez miesięcznik "mam dziecko", ale też myślę, że tak 100% to można ufać jedynie rtęciowemu.
ale trudno, majątku nie wydałam, a jakoś na razie się boję rtęciowym, bo pamiętam jak kiedyś przy moim bracie pękł jak był mały.

Ida prosiła, żeby przekazać, że promocja w tesco na bebilon jest od 1.
 
ja mam zwykly elektroniczny z tommee tippee. Dla mnie jest ok. Mierzy szybko i raczej dokladnie , ale najbardziej bajerancki termometr widzialam w szpitalu. Był spory i dzialal z daleka na zasadzie jakiejs podczerwieni czy cuś. Pielegniarka tylko skierowala go w strone głowki maluszka i po 2-3 sekundach znala juz temperaturę. No kosmiczny taki termometr , ale chyba cena tez nie mniej kosmiczna.
mi takim mierzyli po porodzie jak bylam w szpitalu , nie mam pojecia ile kosztuje
mała_mi, my mamy też u rodziców takie samo łóżeczko, jak LUTY MAŁGOŚ i dawidowe. Wymiary 120x60cm. Tylko z przewijakiem lepiej uważać: u nas raz spadł.
super jest to lozeczko, jak pracowalam w zlobku to tam wlasnie takie mieli(prywatny zlobek wiec ich bylo stac) i dzieci byly zadowolone. co do przewijaka to byly zdjete wiec nie uzywalam ich ale przy tym czy przy innym trzeba pilnowac zeby dziecko nie spadlo, nie mozna nawet na chwile zostawic dziecko same, nawet jesli jeszcze sie nie przewraca na boki, a jak sie przewraca to na sekunde nie spuszczac z oka
 
jak to?:) u mie w UC powiedzieli,ze w Polsce trzyczlonowego miec nie moze


co do lezaczkow to ostatnio wypatrzylam taki
LEŻACZEK-BUJACZEK NOWOŚĆ2011 REGULACJA OPARCJA (1406369002) - Aukcje internetowe Allegro
i chyba wlasnie finalowo ten kupie

ano moja w akcie urodzenia ma nazwisko trzy członowe mimo ze chiałam aby miała tylko jedno rodowe ale sie nie zgodzili. Ja narazie zostałam przy swoim poniewaz pierwsze dwa człony mogły by mi zrobic problem w pracy. Jak przyjedzie moj maz to tylko on moze wydac zgode abym nosiła tylko trzecia czesc nazwiska czyli to główne rodowe i zarazem małej tez zmienie aby miała identycznie jak ja.
 
no właśnie. kupiłam taki do ucha i do czoła, ale jakoś też nie mam do niego przekonania, choć to wygodne, więc tak, żeby orientacyjnie sprawdzić niech będzie, niby polecany przez miesięcznik "mam dziecko", ale też myślę, że tak 100% to można ufać jedynie rtęciowemu.
ale trudno, majątku nie wydałam, a jakoś na razie się boję rtęciowym, bo pamiętam jak kiedyś przy moim bracie pękł jak był mały.

Ida prosiła, żeby przekazać, że promocja w tesco na bebilon jest od 1.

na 100% jest prmocja na bebilon 1? Co jakos ciezko mi w to uwierzyc a w tesco byłam wczoraj kiedy nie obejmowała prmocja. Troche wyprawa jest do tesco. Jak bym mila pewnosc
 
dawidowe Ida na pewno się tutaj pojawi to jej jeszcze dopytasz, ja nie byłam, bo mam wyjątkowo daleko, a dziecko przeziębione. przekazałam Wam tylko sms od Idy
 
Ja juz właśnie swój kubeczek odebrałam(a raczej M. przy okazji spacerku z Amelką).Fajny:).A termometr też mamy zwykły elektroniczny z Rossmana i jest ok.
 
reklama
Do góry