reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

promocja jest na 100% bo z niej dzisiaj skorzystałam:))) oczywiście bebilona 1 było najmniej w porównaniu z następnymi numerami, ale zdążyłam;) poza tym kupiliśmy trójpak pajacyków za jakieś 18zł, pajacyka z weluru za 19,5 i pięciopak śliniaczków za 13zł:)))
a tak w ogóle to bebilon w tesco kosztuje niecałe 37zł duże opakowanie, a w biedronce 39zł bez paru groszy....

poza tym promocja na pieluchy nas ominęła bo były same 2, 5, 6 z pampersów, a huggies'y i inne nas nie interesują bo pupa zaraz czerwona. wzięliśmy tylko dwupak pieluszek Gaga na spróbowanie - pierwszy raz widziałam taki mini mini pack;)a to super sprawa bo można sprawdzić reakcję skóry maluszka bez kupowania całej dużej paczki!
 
reklama
promocja jest na 100% bo z niej dzisiaj skorzystałam:))) oczywiście bebilona 1 było najmniej w porównaniu z następnymi numerami, ale zdążyłam;) poza tym kupiliśmy trójpak pajacyków za jakieś 18zł, pajacyka z weluru za 19,5 i pięciopak śliniaczków za 13zł:)))
a tak w ogóle to bebilon w tesco kosztuje niecałe 37zł duże opakowanie, a w biedronce 39zł bez paru groszy....

poza tym promocja na pieluchy nas ominęła bo były same 2, 5, 6 z pampersów, a huggies'y i inne nas nie interesują bo pupa zaraz czerwona. wzięliśmy tylko dwupak pieluszek Gaga na spróbowanie - pierwszy raz widziałam taki mini mini pack;)a to super sprawa bo można sprawdzić reakcję skóry maluszka bez kupowania całej dużej paczki!

Potwierdzam, że promocja obejmowała też Bebilon 1, no ale szkoda że te numery niższe schodzą tak szybko a 4 i 5 zostają:-). U nas w tesco już nie było pampersów na promocji,ale były Huggiesy czyli te pieluszki które używamy bo mały je bardzo dobrze toleruje i ogólnie jestem na TAK i wzieliśmy bo opłacało się za 128 pieluszek zapłacić 59,99zł czyli jedna pieluszka po 0,47gr.
No a my jeszcze zakupiliśmy małemu bodziaki bo mały z większości obecnych powyrastał a jakoś nie mieliśmy zapasu dużego z większymi rozmiarami.
 
U nas też nie ma Tesco :-(
Wczoraj udało mi się sprzedać pieluchy dwójki. Miałam Huggiesy i Dada. Ledwo dodałam ogłoszenie na lokalnej stronie, od razu miałam odzew. I jestem zadowolona bo zawsze coś tam do kieszeni wpadnie na większe pieluchy.
 
Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! A ja miałam dwa Bebilony 1 wczoraj w Tesco już w ręce i.... ODŁOŻYŁAM NA PÓŁKĘ BO MĄŻ POWIEDZIAŁ ZE NIE SĄ W PROMOCJI!!!!!!!!!!!!!! ( z resztą tak pisało....) Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!


Aha, uważajcie na maty piankowe:
http://dziecisawazne.pl/toksyny-w-matach-puzzlach-dla-dzieci/
 
Ostatnia edycja:
o kurcze, dobranocka, dzięki! nie wiedziałam o tym. A chciałam sobie kupić. to chyba lepszy jakiś dywanik.... albo karimata. ciekawe czy w karimatach też to świństwo jest...
 
reklama
Mnie się te puzzle bardzo podobały, nawet ostatnio pokazywałam mężowi na allegro,że chcę je zamówić Łukaszkowi. Wychodzi na to że dobrze że zwlekałam z tym...
 
Do góry