reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

USKA78 - właśnie nie chcemy używanego wiesz? Kupiłam ostatnim razem i dałam się nabrać a potem długo się użerałam ze sprzedającym zanim wreszcie doszliśmy do porozumienia ... także ..

A od tego sprzedawcy wiem że wózki są dobre - mają atest w razie jakiejkolwiek reklamacji szybko wszystko jest załatwiane więc mam już zebrane opinie. Od osób które używają ich wózków już nawet ponad rok czasu.
A ostatnio było głośno o wózkach CHICCO i ich testach a taka niby dobra firma i co? Tyle płacić a potem się zastanawiać .
No ale gdyby było mnie stać pewnie bym kupowała inne :) Narazie niestety .
Dziękuję za opinię o skrętnych kółkach jeszcze sobie to przemyślę :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gratuluje udanych zakupów :)

My gondole dostalismy i mimo, że nas jakos nie zachwyca (może dlatego że fanami gondol nie jesteśmy...) to dobrze że jest bo troche kasy zostało w kieszeni, a jest duża więc mały do wiosny powinien przejeździć, tylko cięzki ten wózek jak cholera, dobrze że na parterze i z podjazdem i windą z garażu mieszkamy bo bym zwariowała chyba.

Docelowo szybko bedziemy chcieli małego do zgrabnej spacerówki typu parasolka przesadzić i mam nadzieję że w marcu już się to uda, a poza tym po ostatnim spacerze w lesie i po tym jak przypomnielismy sobie jak bardzo takie wypady lubimy i że chcielibysmy każda wolna chwile spedzać z małym na powietrzu i poza krakowem, doszlismy do wniosku że jakaś typowo terenowa spacerówka tez by się przydała, wstępnie więc rozgladam się na allegro za jakimś używanym terenowym trójkołowcem typowo sportowym to i na rolkach moglibysmy z małym jeździć :) Na pewno jednak nie wydamy na ten wózek więcej niż 200-250 zł bo to i tak do masakrowania po lesie będzie więc szukam uzywanego.
 
uska bardzo fajny wózek i też uważam, że skrętne koła są przydatne.
my gdybyśmy nie dostali wózka to też na pewno nie zdecydowalibyśmy się na kupno drogiego, ale wolałabym kupić lepszy używany, często są fajne okazje, a dla mnie wózek musi mieć sztywną gondolę i wyżej umieszczoną
 
Uska,Alicja, bardzo fajne wózki:tak:.

Sparrowkot wózio świetny. Fakt,że ja też mam wózek ze skrętnymi kołami,ale taki sobie upatrzyłam i takiego szukałam;-). Ale "normalne" koła tez nie są złe. No i fajnie,że Firma sprawdzona. No i cena:tak:.Myślę,że nie nie ma się co zastanawiać, wszak czas nagli....:-):happy:
 
uska wybrałam ten sam wózek co Ty :) czytałam same pozytywne opinie na necie i ostatecznie się na niego zdecydowałam, cena jak dla mnie ok a ma wszystko co potrzebne. jaki masz kolor? ja zamówiłam błękitny. Dodatkowo ma torbę, moskitierę, folię przeciwdeszczową, śpiworek do gondoli. Mam nadzieję, że będę zadowolona- ja i mój mały pasażer:)
 
świetny ten wózek ale mnie na taki stać nie będzie niestety i oglądam sobie np ten:
DISCOVERY - PROMOCJA OD PRODUCENTA.TYLKO TERAZ-20% (1213837762) - Aukcje internetowe Allegro

a co myślicie o tych ze skrętnymi przednimi kołami??
Obawiam się trochę że totaka nowość z której nic porządnego nie wynika i wcale nie wpływa jakoś stanowczo na jakość jeżdżenia a przeciwnie może je utrudnić ...

ja nie lubie skretnych kolek, zwlaszcza w naszym wielofunkcyjnym, wozek mnie wtedy prowadzi, natomiast w spacerowce, nie da sie jechac bez skretnych kol, zakrecic czy cokolwiek to sily jak wol trzeba...ale takie uroki spacerowek juz sa
 
uska wybrałam ten sam wózek co Ty :) czytałam same pozytywne opinie na necie i ostatecznie się na niego zdecydowałam, cena jak dla mnie ok a ma wszystko co potrzebne. jaki masz kolor? ja zamówiłam błękitny. Dodatkowo ma torbę, moskitierę, folię przeciwdeszczową, śpiworek do gondoli. Mam nadzieję, że będę zadowolona- ja i mój mały pasażer:)


Ja tez mam kolor blekit i wedlug mnie jest poprostu sliczny. Co do rzeczy dodatkowych moskitiery niestety nie mam ani folii przeciwdeszczowej i to pewnie bede musiala dokupic a pozatym jest pompka do kol (fajnym rozwiazaniem jest ze od razu jest przyczeipiona na stale do kosza na zakupy i nigdzie sie nie zawieruszy) ochraniacz na nogi do spacerowki, glebokiego i fotelika, torbe i chyba tyle ale i tak bardzo sie ciesze :)
 
reklama
Do góry