reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
to ja się troszkę pochwalę: dziś po wielu za i przeciw ostatecznie zakupiliśmy wózeczek :-) ciekawe kiedy dostarczą w wybranym przez nas kolorze do sklepu...ma być albo w środę albo dopiero za tydzień..
 
Alicja, uska - oba wózki śliczne!! Mnie też dzisiaj przywieźli wózio - ale nie mogę nigdzie namierzyć w necie jakiegoś sensownego zdjęcia, żeby się pochwalić :confused2:.
 
ja właśnie przy tym moim wózku mam skrętne przednie koła ale mają one możliwość zablokowania skrętu - naciskasz guziczki i już, po kłopocie. Według mnie takie skrętne koła to całkiem przydatna funkcja - wczoraj jeździłam sobie wózkiem po całym sklepie i przyznam że ze skrętnymi łatwiej mi się manewrowało niż gdy były "na sztywno"

sparr wózek całkiem fajny :-p
 
reklama
Ja tez uwazam ze skretne kola sa przydatne, ulatwiaja prowadzenie wozka a w razie czego zawsze je mozna zablokowac. Spar ten wozek tez jest calkiem calkiem fajny :) no i jakby nie patrzec naprawde tani. Choc nie wiem czy ja nie zastanawialabym sie nad kupnem uzywanego a jakiegos lepszego, bo czesto mozna po okazyjnej cenie kupic moze sie jeszcze nad taka mozliwoscia zastanowisz?
 
Do góry