reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

ja mam jedna adventu a druga tomme tipi tylko dlatego ze była promocja i za 260 ml dałam 14 zł i chyba jedna jest w odciagaczu recznym. Jak by sie okazało ze nie ma cycania to mam na poczatek a jak nie to bedzie to herbatek i pozniej jakis kaszek. Napewno sie nie zmarnuja. Dokupie tylko jak nie bede mogła kamic cycem tak aby wiecznie nie latac z myciem tylko np przygotowac na poł dnia szczegolnie wieczorem.
 
reklama
a ja wam powiem ze wiaderko bardzo mi sie podoba:))) i zastanawialam sie zeby go kupic. Ponoc REWELACJA jak dziecko ma kolki.
Dostalam 2 wanienki od kolezanek wiec moj S stwierdzil ze po co nam jeszcze wiadereczko:)
Jedyna wada ze maluszek musi juz miec wygojony pepuszek zeby mozna go bylo tam kapac. Nie mowie ze kupie ale cena mnie milo zaskoczyla widzilam je po 10 funtow wiec czemu nie:))))))
 
A ja nie mam żadnej flaneli, bo jest mi niepotrzebna. A tetry mam 5 szt nowych i jeszcze znalazłam ze 3 po Jakubie:tak:.
Czekam na kuriera z pościelą i właśnie tetrami.

A wczoraj się wkurzyłam. Poszłam specjalnie do drogerii Natura po Białego Jelenia. I co? Nie mają,nie mieli i raczej nie będą mieć:szok:. No to ja do pani,że w Polsce w tych drogeriach jest ten płyn, a dlaczego tu nie ma? Oczywiście pani nie potrafiła wytłumaczyć, dlaczego w naszym mieście jest inaczej:angry:.

Oglądałam też płyn do higieny intymnej z serii Perfecta (Dax Cosmetics),ale nie kupiłam(brak zdecydowania).
 
a.

Jedyna wada ze maluszek musi juz miec wygojony pepuszek zeby mozna go bylo tam kapac.

nam w szkole rodzenia mowili zeby dziecka nie kapac dopoki nie odpadnie pepuszek, bo jak sie ten kikut zamoczy to wiecej czasu zajmuje zanim odpadnie, zeby tylko dziecko przemywac wilgotnymi platkami bawelnianymi i to dla takiego maluszka wystarczy. sama nie wiem..........
 
Ja używam płynu do higieny intymnej Perfecta Mama i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest po prostu świetny i chyba nie będę kupowała białego jelenia. Położna w szkole pow. że lepiej stosować to co pomagało w czasie ciąży a nie eksperymentować :)
 
Ja używam płynu do higieny intymnej Perfecta Mama i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest po prostu świetny i chyba nie będę kupowała białego jelenia. Położna w szkole pow. że lepiej stosować to co pomagało w czasie ciąży a nie eksperymentować :)

Dzięki za info. Chyba się zdecyduję na ten płyn. Przemówiło do mnie też,że zawiera wyciąg z kory dębu, a wiem,że działa on kojąco.
 
Aniolek2310 to samo powiedziano mi w sz. rodzenia, ja uzwyam lactacyd, choc reklama w radiu mnie irytowala jak nie wiem co, ale jestem zadowolona, wiec z nim też ide do szpitala
 
nam w szkole rodzenia mowili zeby dziecka nie kapac dopoki nie odpadnie pepuszek, bo jak sie ten kikut zamoczy to wiecej czasu zajmuje zanim odpadnie, zeby tylko dziecko przemywac wilgotnymi platkami bawelnianymi i to dla takiego maluszka wystarczy. sama nie wiem..........


U nas na SR też mówili odnośnie kąpieli, żeby nie zamaczać kikuta od pępka. Tzn chodziło o to, że jak się kąpie to żeby nie lać dużo wody, tak aby pępek nie był zanurzony, ale jak w trakcie mycia poleje się na niego trochę wody to nic się nie stanie i nie ma się tym co przejmować.
 
reklama
Do góry