reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

jak zjada to nie musi lezec wiecznie przy cycu zeby sie uspokoic tylko dawałą smoka i mały lezy w kołysce sam i musi go budzic na jedzenie po 3h a czasem mały budzi sie sam po 4 h. Ona ma wiecej czasu dla siebie.

no właśnie - podobno dzięki smokowi dzidzia jest spokojniejsza i czuje się bezpieczniej..może faktycznie kupie jeden tak w razie czego i zobaczymy jak się akcja w domu rozwinie..
 
reklama
ja na pewno kupię i wezmę już do szpitala. może tylko któraś z dziewczyn jaki kupić, bo są teraz te jakieś "uspokajające" itd itp po 10 rodzajów z każdej firmy, a ja zielona i mam coś wybrać...
 
ja na pewno kupię i wezmę już do szpitala. może tylko któraś z dziewczyn jaki kupić, bo są teraz te jakieś "uspokajające" itd itp po 10 rodzajów z każdej firmy, a ja zielona i mam coś wybrać...

Ja w szpitalu miałam smoczek, tylko,głupia i niedoświadczona ukrywałam ten fakt przed lekarzami i pielęgniarkami.:tak:. Bałam się,że mnie opierniczą za ten smoczek. Zasłaniałm Jakubowi twarz, jak tylko wchodziły na salę:szok:. Ale mój mąż mnie uświadomił,że to moje dziecko i mogę robić ,co uważam za stosowne. Na szczęście nikt nie zwrócił uwagi na smoka. ;-)

A co do wyboru, to tutaj będę się kierowała wyglądem:tak:. Kupię smoczek chyba z aventu- jest silikonowy(czyli przezroczysty) i nie chcę,żeby był w kształcie "kulki", bo mi się to nie podoba....
 
Hej dziewczyny, ja jestem z mamusiek grudniowych 2009 ale mam pytanie - dotyczące tego wątku. Może któraś z Was nie ma jeszcze wózka z fotelikiem i chciałaby kupić? Mam model ROAN MARITA spacerówka z gondolą +fotelik, do tego parasolka na słońce, śpiworek ciepły (na zimę) oraz folia przeciwdeszczowa i gratiski. Kolor beżowy w kwiatki (504). Sprzedaję bo gondolki już nie używam ani fotelika, a samej spacerówki przecież nie zostawię sobie bo nikt nie kupi gondoli bez stelaża ;) Zadowolona jestem z wózeczka bardzo. całość sprzedam za 900zł (pokryję koszty wysyłki). Jak ktoś chce to wyślę fotki. Sorki za zajęcie Waszego miejsca, ale może akurat którejś się przyda ;)
Piszcie na BB albo na maila: salej_alejkum@wp.pl
Pozdrawiam!
 
PS a co do smoczków to każde dziecko ma inny gust ;) ja kupiłam kilka w różnych kształtach i okazało się że mój Wojtek uwielbia smoczki-kulki (podobne są do piersi z sutkiem) a potem gust mu się poszerzył bo doszły jeszcze smoczki dla starszych dzieci, z aventu :)
 
U nas nie mozna w szpitalu dawać smoczka pod żadnym pozorem !! Jedna dała swojemu dzidziusiowi to ją zjechały jak smarkulę .. aż głupio było normalnie ...
 
U nas nie mozna w szpitalu dawać smoczka pod żadnym pozorem !! Jedna dała swojemu dzidziusiowi to ją zjechały jak smarkulę .. aż głupio było normalnie ...

wydaje mi sie ze to moja sprawa czy dam smoczka czy nie. Moze jeszcze zaczna krzyczec ze kupiłas pieluszki tanie a nie np pampersy albo hugisy
 
Ja kupiłam 2 smoczki z TT, ale chcę być twarda i nie dawać ;-).
Sama mam wadę zgryzu, a jak widziałam dzieciaki kuzynki wpadające w histerię, bo przed spaniem smoka nie było (a miały już ze 2 lata), to masakra jakaś dla mnie i spróbujemy obyć się bez ;-).

Z takich smokopodobnych to pewnie potem kupię te smoko-gryzaki jak będą szły zęby.
 
reklama
ja kupiłam smoczka NUK, bo (jak twierdzi producent ;p) jest uspokajający i ma anatomiczny kształt, żeby nie powodować wad zgryzu i takich tam. Jak się sprawdzi dowiem się dopiero w październiku ;)
A tak przy okazji chciałam zapytać, nie wiem czy ktoś wcześniej poruszył ten wątek: które pieluszki polecacie, dziewczyny: pampers premium czy huggies? Nasłuchałam się tylu sprzecznych opinii na ich temat, że sama nie wiem :/
 
Do góry