reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

ja kupiłam smoczka NUK, bo (jak twierdzi producent ;p) jest uspokajający i ma anatomiczny kształt, żeby nie powodować wad zgryzu i takich tam. Jak się sprawdzi dowiem się dopiero w październiku ;)
A tak przy okazji chciałam zapytać, nie wiem czy ktoś wcześniej poruszył ten wątek: które pieluszki polecacie, dziewczyny: pampers premium czy huggies? Nasłuchałam się tylu sprzecznych opinii na ich temat, że sama nie wiem :/

ja te mam 2 nuk a co do pieluszek to uwazam ze warto porobowac bo kazde dziecko inaczej reaguje na pieluszki, rodza sie roznej wielkosci a i mama bedzie zadowolna z roznego rodzaju. Ja mam 5 rodzaji i bede dyskutowac jak wszystkie sprawdze. Do szpitala ma Hugisy 1 a potem mała paczke rossmanów 1. Potem juz przejde na 2 a mam pampera, pampera z aloesem i bella huppy.
 
reklama
Ja kupiłam smoki TT i biorę je do szpitala. Niech mi tylko ktoś spróbuje coś powiedzieć. Jak mały da mi w kość to smok pójdzie w ruch.
A wracając do wózków i gondoli, nasze dzieci skończą 3miesiące w styczniu. Jakoś nie wyobrażam sobie takiego maleństwa w takie zimno montować w spacerówkę. To kwestia pierwsza. Kwestia druga w moim wózku w gondolce jest oparcie, które można podnieść, kwestia trzecia w gondoli też maluszka można położyć na brzuszku i kwestia czwarta w spacerówkę powinno przesadzić się dziecko w momencie gdy siedzi już samo.
Kto robi inaczej niech później do siebie tylko ma pretensje za wady kręgosłupa u swojego dziecka.
 
Smok to nic złego, wręcz przeciwnie, lepiej, żeby dziecko uspokajało się smoczkiem niż piersią. Moja Olka używała, z odstawieniem problemów nie było. Teraz też już kupiłam - stanęło na aventach, może polubi kształt.
 
Co do pampersów Huggies to od wszystkich mam, które znam słyszałam, że są twarde i zupełnie beznadziejne. Ale to pewnie dużo zależy od maluszków. I to jakie im podpasują okaże się w "praniu".
 
ja dorwałam promocję huggisów- 90 szt za 36,99 zł i z rozmachu kupiłam 3 paczki, ostatnie 3 w sklepie ;) i teraz się tak zastanawiam czy nie dałam się ponieść emocjom...
a co do wyprawki, to wczoraj byłam w IKEA i nowa kolekcja dziecięca mnie zachwyciła :D aż mi szkoda było, że już wszystko mam :) brakuje mi tylko jakichś niskich pudełek pod łóżeczko (bo niestety mam takie bez szufladek), żeby tam powkładać troszkę pościeli i kocyków, bo nie wiem gdzie to wszystko pomieszczę ;)
 
u mnie pod łózeczkiem jest wanieknka i pudełko przybornik który bede wyciagac przed kompaniem i przewijaniem. Musze tylko kupic upatrzona posciel gdzie jest falbanka to nie bedzie widac co pod łózeczkiem po poderzewam ze rozpoczeta paczka pieluch tez tam wyladuje
 
margerrita napisz gdzie tak tanio kupilas Mutsy????????? choc dawidowe ty cena mnie zabilas!!!!!
Ja tez chce za taka cene kupic :)))
Choc juz wybralam wozek to ciagle sie wacham .....matko jedyna jaki to trudny wybor. Namowie meza zebysmy juz pojechali zamowic to co upatrzylam i skoncze ciagle myslec o tym wozku!!!

Co do przenoszenia dziecka do spacerowki hmmmmm zgadzam sie ze 3 miesieczne dziecko w styczniu na brzuchu to jakas abstrakcja przynajmniej dla mnie. Cwiczyc gowke mozna w domu na macie edukacyknej ....to wydaje mi sie bardziej rozsadniejsze.

Co prawda Mutsy ma rzeczywiscie mala gondolke i ponoc moze byc ciezko upchac malucha w styczniu w kombinezonie pod jakims kocykiem jak bedzie to duze dziecko,ale te wozki ZAWSZE mi sie bardzo bardzo podobaly .... i tu w Angli sa bardzo drogie:(((
 
Ostatnia edycja:
dawidowe ty tez mnie cena zabilas :):rofl2: jeszcze dochodze do siebie :p :rofl2:
kupowalam w sklepie mamoija, poszlismy pogladac, bo podobnie jak dawidowe, musze dotknac, wyprubowac zanim sie zdecyduje, wyszlismy z kilkoma typami, potem net szukanie informacji i porownanie cen i wyszylo, ze cena najkorzystniejsza u nich, ale na necie maja ta sama i gratis wysylka Sklep z artyku
jutro odbiore wieczorem nasluch na dziecko i bede nasluchiwac, jeszcze nie wiem co, ale moze spiacego meza, czy w bezdech nie wpada, cos strasznie senny sie zrobil w tej ciazy :) i do tego wyjadl mi resztke lodow, przyszedl i pyta sie czy chce, bo sie koncza :) zachciewajki ma wieksze niz ja, ale juz sobie kupilam nowe :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jupi! A ja właśnie wygrałam aukcję na śliczniutki fotelik Maxi Cosi i do tego udało się kupić o 160 zł taniej niż zakładałam, że pójdzie :-D
 
Do góry