reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

To ja się wreszcie pochwalę łóżeczkiem naszego Olka. Nie pozwalam go rozkręcić mężowi, niech sobie stoi w naszej sypialni :-)
Zobacz załącznik 264534

gdzies mi wcięło cytat , wiec jeszcze raz

efa fajniutko ,ze masz łózeczko juz poskladane - posciel tez supcio- tak jasniutko, brakuje juz tylko użytkownika (ale niech sie jeszcze nie spieszy)
 
reklama
Efa kochana jak ja Ci zazdroszczę. Też bym chciała mieć już obok siebie łóżeczko. Jest piękne. Ahh a to jeszcze do września trzeba czekać.
 
A ja mam zamiar zamówić takie łóżeczko z którego później robi się łóżko jak dziecko podrośnie. Córka mojej kuzynki jak miała roczek to już w takim łóżku spała, bo w łóżeczku ze szczebelkami to nie chciała. Na początku nie planuję trzymać dziecka w łóżeczku, bo mam dla niego gondolę wiklinową i kołyskę, więc do sypialni wstawiam gondolę i przez 3,4 miesiące w tym będzie maluch spał. A łóżeczko będzie stało u niego w pokoju.
Tak czytam, że chrzciny planujecie jeszcze na ten rok, ja to chyba dopiero nastepne wakacje jak będzie ciepło i dzidzia podrośnięta:-)
 
A jak tak wyskakuję z pytaniem do Ladygab - pisałaś kiedyś o fajnej hurtowni we Wrocławiu (bo mi się coś tak kojarzy a w wątku nie mogę dogrzebać).... Jeśli tak - pliss podaj namiar bo bym się wybrała :-)
 
A jak tak wyskakuję z pytaniem do Ladygab - pisałaś kiedyś o fajnej hurtowni we Wrocławiu (bo mi się coś tak kojarzy a w wątku nie mogę dogrzebać).... Jeśli tak - pliss podaj namiar bo bym się wybrała :-)

Hurtownia Bajka, na ulicy Dlugosza:-) Bajka Hurtownia zabawek!! tu jest mapka jak dojechac, stronke maja niestety baaardzo biedna
 
reklama
a to moje łóżeczko. kupione, jeszcze nie skręcone,czeka aż się remont skończy;
ŁÓŻECZKO Z SZUFLADĄ MIÓD/ORZECH+ MATERAC GPK (1093045659) - Aukcje internetowe Allegro

i co do pampersów rozmiar 1- wszystkie moje dzieciate znajome nie używały rozmiaru 1, tylko od razu 2. ja też tak zrobię. różnią się minimalnie wielkością, i są mniej ekonomiczne-chodzi o ilość w paczce. kumpela urodziła 5 lipca synka- 2900 (maluszek długi i chudziutki) i od razu zakładała 2. nic się nie wylewa bokiem, a na pewno wygodniej małemu. pod pępkiem po prostu podwijała kawałek kolorowego paska z pampersa- póki pępek nie odpadł. to mnie przekonało i polecam też Wam od razu 2.
ja też nie spotkałam się z promocją na rozmiar 1. jeśli jest promocja to zauważyłam że zazwyczaj od 3, czasem od 2
 
Do góry