reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
a to moje łóżeczko. kupione, jeszcze nie skręcone,czeka aż się remont skończy;
ŁÓŻECZKO Z SZUFLADĄ MIÓD/ORZECH+ MATERAC GPK (1093045659) - Aukcje internetowe Allegro

i co do pampersów rozmiar 1- wszystkie moje dzieciate znajome nie używały rozmiaru 1, tylko od razu 2. ja też tak zrobię. różnią się minimalnie wielkością, i są mniej ekonomiczne-chodzi o ilość w paczce. kumpela urodziła 5 lipca synka- 2900 (maluszek długi i chudziutki) i od razu zakładała 2. nic się nie wylewa bokiem, a na pewno wygodniej małemu. pod pępkiem po prostu podwijała kawałek kolorowego paska z pampersa- póki pępek nie odpadł. to mnie przekonało i polecam też Wam od razu 2.
ja też nie spotkałam się z promocją na rozmiar 1. jeśli jest promocja to zauważyłam że zazwyczaj od 3, czasem od 2

a ja kupiłam spory zapas 1 powinno starczyc na miesiac. Jak juz te sie skoncza to przejde na 2. Mam papersy, hugiesy, bella happy i rossmana. PRzetestuje i bede wiedziala które sa najlepsze
 
Ja z tego co pamiętam to im mniejsze pampersy tym tańsze więc warto dziecko pakować do mniejszych ;-) tzn cena paczki podobna tylko im większe pampersy tym ich mniej w paczce więc relatywnie ich cena się zwiększa za sztukę.
 
duzo osob z tego co słyszałam pomija 1 i zaczyna od dwojek. Ale mnie poradzona ze przez miesiac spokojnie mozna 1 a dalej to juz bedzie zalezało od wielkosci dziecia przy urodzenia i tempa jego rozwoju. Jedna uzywałam 2 tyognie 1 a druga 1,5 miesiaca. Generalnie jak sie patrzy na kg to 1 sa od 2-5 kg a 2 od 3-6 wiec sie zazmbiaja
 
z tymi jedynkami i dwójkami to nie chodzi o wielkosc, bo wlasnie przewaznie noworodki moga nosic od razu dwojki , tylko o to ze te jedynki lepiej chloną smółkę. A poza tym tak jak zauwazyla Karen jest ich wiecej w paczce więc wychodzą taniej :-)
 
My wczoraj złożyliśmy komodę, poprzestawialiśmy meble i tak jakoś dziecięco się zrobiło ;-) . Najchętniej już bym łóżeczko kupiła i postawiła, ale muszę poczekać do sierpnia, żeby wywieźć zbędne rzeczy do magazynu.

Wczoraj mój mąż wybierał czapeczki dla Jagi w pepco- jest fajna wyprzedaż, kupił takie z supełkami-uszkami za 2,99 zł. Mają też ciuszki na wyprzedaży.
 
Kochane dzieczyniki a jak u was wyglada sprawa z ubrankami, konkretnie chodzi mi o rozmiary a dokladnie ten najmniejszy 56. Duzo macie ubranek w tym rozmiarze? Czy w ogole takich nie kupujecie. U mnie ile ludzi tyle opini, jedni mowia zeby kupic od razu 62 i nie kupowac 56, inni zeby kupowac. Ja poki co mam tylko 3 pajacyki i 2 bodziaki 56 i zastanawiam sie czy kupowac wiecej, a jezeli tak to co i jaka ilosc. Nie wiadomo jak duzy urodzi sie moj bobanio... Powoli juz sie gubie w tym wszystkim, a ze to moj pierwszy dzidzius te we wszystkim jestem zielona. A wiadomo kazda z nas chce aby wszystko bylo jak najlepiej.
 
reklama
A ja dziś dostałam prezent od teściowej dla maluszka :)
Przewijak ten niebieski
1095223223

Smoczki
lovismoczek228062.png

Szczotke z grzebieniem niebieską
9f96cb4c8736046fbd285f72c5e92647.jpg

i nożyczki niebieskie :)
778177f133537b165ac5fb96f934311d.jpg


No i znów można kilka rzeczy z listy odhaczyć :)
 
Do góry