reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

lolisza miałam Bebe Conforta właśnie dla Sebastiana i bardzo pasowała mi mozliwość wożenia dziecka w samochodzie w gondoli, uważam to za super sprawę jak jeździ się dużo i daleko. Co do reszty spacerówki nie używałam bo siedzenie kubełkowe dla mnie to nieporozumienie, zresztą ostatnio Pani w komisie z którą rozmawiałam o wózkach powiedziała mi że dzieci gdyby mogły mówić to by chyba udusiły rodziców za to oparcie, które jest ponoć bardzo niewygodne dla dziecka, nie mówiąc już o pozycji do spania. Ale to tylko dwie opinie. Co do reszty gondola jest dosyć mała porównując ją do innych ale nam wystarczyła do ok 7 miesiąca-później i tak dziecko chce siedzieć. Stelaż miałam Trophy Air 4 i niestety dużo miejsca zajmował w samochodzie a cały wózek jak dla mnie jest za ciężki już sama gondola to 6 kg! Wózek porządnie zrobiony ale już nigdy bym do niego nie wróciła i dlatego jestem tak bardzo anty gondolowa- po prostu duży grzmot i do tego ciężki. Jak młody zaczął dobrze siedzieć od razu kupiłam parasolkę 3 kg :-) rozkładaną na płasko. Dodam tylko że mieszkałam na 3 piętrze bez windy więc zawaliłam sprawę z tym Bebe Confortem jak masz windę to pewnie inaczej to odczujesz niż ja :-)
Co do Huggisów to od jutra mają być w tesco za 0,35gr/szt w rozmiarze Midi więc jeszcze taniej niż w Kauflandzie- ja się wybieram.
 
reklama
Ja jak zaczęłam szaleć po promocjach, to uzbierałam 320 pieluch w rozmiarze 2 ;-). Wciąż czaję się na rozmiar 1 w promocji, ale na razie cisza...

Zamówiłam komodę z przewijakiem i teraz czekam aż przyjdzie i zaczynamy pranie, a prasowanie zostawiam na jesień.
 
dziewczyny, bo ja to się nie znam na wózkach itd. tzn i tak nie zamienię tego, którego dostałam - vector at - ale spojrzy, któraś z Was czy on ma OK tę spacerówkę, bo ja nie wiem o co chodzi z tym siedzeniem kubełkowym ;)
Bebecar
 
Lolisza fajnie, że macie takiego pzyjaciela :) Ja kupuję Roana Maritę bo też podobają mi się wózki w stylu retro, ale też byłabym zadowolona jakbym dostała inny w prezencie, np taki jak Twój :)
 
Jak to mówią darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby :-D ale akurat o Bebe confort mogę coś powiedzieć bo go miałam.
natolin kubełkowe siedzenie to takie jak fotelik samochodowy do 13 kg lub w formule 1 czyli wyprofilowane bez mozliwości rozłożenia go na płasko, twoj wózek jest bardzo fajny i siedzisko w spacerówce też ;-)
 
Z tego co wiem to na 1 ale na pampersy nie huggiesy jest promocja w realu wychodzą 0,45gr/szt nie jakoś super tanio ale ważne że w tym rozmiarze jaki nas interere :-)
 
reklama
Co do wozkow, to tez uwazam to siedzenie kubelkowe za jakas pomylke, ewentualnie na szybkie wyjscie np po ziemniaki do warzywniaka to moze byc, ale na dlugie spacery w zyciu!

Lolisza- tak pomyslalam wlasnie ze mozecie tylko gondoli uzywac, a jak przyjdzie czas na spacerowke to zamienic na wygodniejsza

a mi sei bardzo podba coneco Barracuda, ale niestety nie sadze bysmy ja kupili, jak wspominam M ze moze byc cos tak zamienic, to patrzy na mnie dziwnie i mowi ze mam juz 2 wozki i 2 dzieci to po co mi wiecej..buuu
 
Do góry