reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Wlasnei to siedzenie kupelkowe ...... tez mnie troche odstrasza :((((((((((
Tak bym chaiala tego mojego X-landera XQ ale wlasnie takie kubelkowe ma siedzisko. Dziecko lezy jak na krzesle przechylonym do lezenia....
Moja kuzynka ma sklep z wozkami i KATEGORYCZNIE mi zabronila ,odradzila to rozwiazanie ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh i co ja teraz zrobie. Zostanie mi ten X lander XA lub ....wlasnie co???????????????? Mam metlik w glowie!!!!
Od wczoraj siedze i buszuje po necie .....mam dosc tego szukania bo narazie bezowocnie wpatruje sie w monitor
 
reklama
Karen dzięki za opinie, ja też uważam ze siedzenie kubełkowe to porażka i nie mam zamiaru z tego korzystać, na wiosne Franek akurat będzie już na tyle duzy żeby "dorosłą" spacerówką = parasolką jeździć a zime przetrwamy w tej gondoli (na marginesie też fanką gondoli nie jestem...), masywny i ciężki faktycznie ten wózek jest, ale mamy winde i podjazd do klatki a bagażnik też duży więc to mnie nie ogranicza. Ale ja i tak kocham wózki-parasolki bo ja minimalistka jestem...
 
Karen dzięki za opinie, ja też uważam ze siedzenie kubełkowe to porażka i nie mam zamiaru z tego korzystać, na wiosne Franek akurat będzie już na tyle duzy żeby "dorosłą" spacerówką = parasolką jeździć a zime przetrwamy w tej gondoli (na marginesie też fanką gondoli nie jestem...), masywny i ciężki faktycznie ten wózek jest, ale mamy winde i podjazd do klatki a bagażnik też duży więc to mnie nie ogranicza. Ale ja i tak kocham wózki-parasolki bo ja minimalistka jestem...

sprawdz czy ci sie do windy wozeczek zmiesci, bo czasami sa niezle jaja z wozkami i windami, znajoma sie nie miescila po remoncie klatki a na 7 pietrze mieszka...


A my juz na 90% wybralismy loze dla naszej drugiej dzidzi

VICTORIANA-ŁÓŻECZKO 140x70 dwufunkcyjne VENTO (1139033788) - Aukcje internetowe Allegro, cos takiego i ma dobry materac- co prawda wolala bym pianka- kokos, ale moze da sie zamienic
 
Ja dzisiaj kupiłam Huggies w Kauflandzie te dla new born rozmiar 2 czyli od 3 do 5 kg za 36,99 i jest tam 90 sztuk w paczce.
A po większe to się opłaca w Tesco bo tam mega paki mają 128 sztuk też coś koło 49,99 ale u nas rozmiary tylko 4 i jeszcze jakieś były.
 
reklama
Do góry