reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Myślę że te słodycze były w ramach przeprosin nio i żeby zostawić dobre wspomnienie. W liście bylo napisane że podobno sprawdzali gdzie cała partia poszła i otwierali co którąś paczkę w celu sprawdzenia czy nie ma ich więcej ale nic nie znaleźli. Zresztą takich histori jest trochę ja np tak wyleczyłam się z wszelkiego rodzaju sosów z proszku bo też kiedyś przed wsypaniem takiego do garka zajrzałam do środka a tam taki mały robaczek ususzony. Od tamtej pory jak mam smaka na jakiś wynalazek to staram się zrobić go sama.
 
reklama
Jeśli chodzi o dźwiganie to wszystko dla Zuzi zrobię - dlatego szukamy lekkiego fotelika żebym go mogła tylko wkładać do samochodu i wyjmować - bo będzie ten adapter do wózka (mamy nadzieje że będzie) i wtedy odpada mi dźwiganie bo będę fotelik pchała jak wózek:-). No i oczywiście bezpieczeństwo fotelika na 1 miejscu. Tylko foteliki które spełniają te wymagania to są w takich cenach jak nie jeden wózek :-(, a my nic nie dostaniemy, sami wszystko musimy sobie kupić, łóżeczko, wózek itd. I jesteśmy w kropce, bo foteliki Mikado są lekkie (mają pasy itd), mają adapter do wózków ale te testy:-(. Znacie może jakiś fajny fotelik który spełnia powyższe wymagania - dokładnie 4??Lekki, posiadający adapter, zrobione crash testy i żeby cena była rozsądna (rozsądna to tak do 500 zł).
 
Aniolek a brałaś pod uwage allegro? Np fotelik maxi cosi citi, jego waga 2,7 kg, nówka ok. 390 zł, na allegro ok. 200-240 zł np ten Fotelik MAXI COSI CITI w bardzo dobrym stanie:))) (1105199171) - Aukcje internetowe Allegro
maxi cosi cabriofix waga fotelika 3,2 kg, nówka ok. 600 zł a na allegro jak dobrze poszukasz to i za 250 zł znajdziesz np tu Fotelik Maxi Cosi Cabrio Fix kolor CHILLI różowy (1118400688) - Aukcje internetowe Allegro

Ja mam uzywany i jestem zadowolona. Pierwszy fotelik to i tak wariant "przejściowy", te niby są do 13 kg masy dziecka ale w rzeczywistości często trzeba wymienić już wcześniej, więc może warto kupić teraz z dobrymi wynikami testów a używany a potem zainwestować w nówke dla dzieci o masie 9-36 kg bo juz na dłużej starczy.
 
a ja dostalam w prezencie uzywany bugaboo frog z maxi cosi granatowy zestaw. strasznie sie ciesze. wozek 8 kg !przekladana raczka w obie strony i w ogole postawione na ruch mamy i jej zdolnosci dzwigania
[video=youtube;OLHSNqU1Ho4]http://www.youtube.com/watch?v=OLHSNqU1Ho4[/video]
teraz plan sierpien- lozeczko i posciel, wrzesien- wanienka. Kupilam ciuszki w zetawach na alegro, a potem dostalam2 razy tyle. jakby ktos chcial ciuszki z angli dla dziewczynki 1-3 mies to chetnie tanio odstapie- glownie jesienne- dopasowane do naszych urodzin
 
Mi ten wózek też się podoba, zwłaszcza wizualnie, jedyne co mi w nim nie pasuje to kubełkowe siedzenie spacerówki bez mozliwości połozenia dziecka idealnie płasko, ciężko więc będzie mu się połozyć np na boczku, chociaż to też kwestia przyzwyczajenia pewnie. Mojemu M nie podobają się natomiast wózki z małymi kółkami, krytykuje ile wlezie że mają słaba amortyzację i dzieckiem trzęsie, az sie z niego śmieje i powtarzam ciekawe co będzie jak my dostaniemy z takimi małymi kółkami bo nasz wózek to będzie niespodzianka i co wtedy zrobi ale z powagą twierdzi że nie wykluczone że nie sprzeda i kupi inny, więc hmm...zobaczymy już niebawem :)
 
pszczylaszczka wózek super, widać ,ze leciutki i łatwy w obsłudze.
uśka no wlasnie też mam zamiar kupić malemu taką przytulankę , fajną okazję trafilaś , bo na allegro stoją po 99zł (nowe).
Lolisza - jeszcze Cię mile zaskoczą i dostaniesz pewnie jakies cacko :-)
 
Przylaszczka- fajny prezencik dostalas

Lolisza- ja tez nie lubie malych kolek w wozku, prowadzic to, to masakra jest straszna, zwlaszcza na naszych chodnikach i np zima...brrr
 
Doris co do wózka to akurat przeczucie mam średnie...osoby, które go kupuja mają gust delikatnie mówiąc mocno odmienny od mojego, chociaż nie wykluczone, że zaskocze się miło, jednak na allegro oglądam na wszelki wypadek. Mój M jest zakochany w maxi cosi mura i mutsy (fan wielkich kółek...) i też niw wykluczone że nawet jak ten co dostaniemy będzie ok to on będzie próbował go sprzedać i mure kupić. Na nową nie mamy szans, podobnie jak mutsy, ale na allegro....

Uska a testowałaś już ta maskotke? Też chciałabym kupić - osiołka, ale waham sie miedzy tym z bijącym serduszkiem a tym z kołysanką, czy to serduszko to faktycznie tak jak normalne słychać?
 
reklama
Do góry