reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
Tchibo - Najlepsza jakość dla małych odkrywc�w

super fajne rzeczy dla maluszkow, czaasami co su nich kupuje, a jakos jest po porstu bajeczna, wiec poleca, moze i tym razem na cos sie sama skusze:-)
Sa dokladnie te same rzeczy co i u nas. Ja myslalam o tym koszu na pranie bo jest sliczny choc troche maly i o bodkach. A i o tym kroliczku na smoczka. Z Filipem czesto tam kupowalam. Rzeczy sa super jakosci i kolory iespieraja sie po nawet 100 praniach... choc chyba tak czesto niepralam :) No ale chodzi o to ze do samego konca wygladaly jak nowe wiec oddalam je dalejk i syn kolezanki tez je przenoosil i nadal wygladaja super. Teraz dostala te rzeczy moja siostra.
Co do fotelikow to mam takie zdanie co lolisza. Wiadomo ze takie testy sa drogie i niewszystkich na to stac. Firmy miedzy krajowe maja wiecej funduszy na reklame wiec i na testy nasze polskie musza miescic sie w budrzecie bo sprzedaja tylko w Polsce. Ale wkoncu najwarzniejsze ze maja atest i najwarzniejszy by niebyl niewiadomo z jakiego roku. Bo czase mozna kupic uzywany ktory atest mial robiony np. 10 lat temu a juz teraz pewnie by atestu niedostal.
A co do pampersow to mam pytanko czy niema i w ppolsce strony internetowej od pampers? Tzn u nas jest i tam sie logujesz jako przyszla mama albo jak sie dzidzius urodzi. Ogolnie co jakis czas dostaje sie na meila reklamy i broszurke o rozwoju malenstwa w roznym wieku. Dodatkowo ja 4 razy w roku dostawalam kupony na pampersy. Np. jak u nas normalna paczka kosztuje 10 eu to mialam na paczke upon o wartosci 3 eu. I te kupony ogolnie dostawalm na kazdy miesiac roku. Za kazdym razem na 3 msc.
E-lona jaki kochany ten twoj syneczek :tak::-D Moj Filip co chwile dje malej prezenty w postaci swoich zabawek. Co chwila kladzie mi cos na brzuch i karze sie malej bawic :-D


O widze ze stronka jest ale sae doczytajcie co i jak :))) http://www.pampers.pl/pl_PL/home
 
Ostatnia edycja:
Muminka- jest stronka pampersa www.pampers.pl, jestem tam zalogowana, ale niestety nie daja zadnych bonusow na pieluchy przynajmniej w pl...raz w roku robia akademie zdrowego rozwoju, gdzie w namiocie przez 30 minut mozesz poogladac swiat oczami dziecka i na koniec imprezy dostajesz 3 pampersy
 
Oj to za bardzo sie niestaraja... Szkoda. Ja ogolnie zawsze kupowalam tylko pampersy ogolnie z powodu kuponow wiec wydaje mi sie ze dobry chwytreklamowy bo nawet jak mialam kupic bez kuponu to i tak wybieralam pampersy.
A wiecie ze raz czytalam ze babka kupila paczke pampersow i niemialy rzepy zadzwonila do nich i nawrzeszczala i za przepraszam dostala kupony na pampersy na caly rok! He he mogly by sie ktorejs z nas takie dostac :)))
 
Oj to za bardzo sie niestaraja... Szkoda. Ja ogolnie zawsze kupowalam tylko pampersy ogolnie z powodu kuponow wiec wydaje mi sie ze dobry chwytreklamowy bo nawet jak mialam kupic bez kuponu to i tak wybieralam pampersy.
A wiecie ze raz czytalam ze babka kupila paczke pampersow i niemialy rzepy zadzwonila do nich i nawrzeszczala i za przepraszam dostala kupony na pampersy na caly rok! He he mogly by sie ktorejs z nas takie dostac :)))

wiesz nie wiem czy w polsce by cos z tym zwojowala, najwyzej by moze dali jej paczke pampkow dla uspokojenia, tutaj pampersy to najdrozsze pieluchy, paczka kosztuje srednio 50zl niezaleznie od ilosci pampersow w srodku...u nas jets tak dziwnie ze jak jest na cos popyt to cena idzie w gore zamiast w dol...
 
Odnośnie takich gratisów, to znajoma w zeszłym roku w kaszce dla synka znalazła robaczka. Takiego malusieńkiego. Odesłała robaczka do producenta i dostała całą paczkę słodyczy, zapas kawy jaką koszulkę i list z przeprosinami oraz informacją że klient dla nich jest najważniejszy.
 
No ta historia z pampersami to tez z polski . W polskiej gazecie czytalam. Wydaje mi sie ze warto czasem teatr narobic jak cos jest nie tak bo dla wielu firm klijest i jego opinia jest naprwde warzna.
 
Lolisza - to prawda że bezpieczeństwo maluszka jest najważniejsze, i warte każdych pieniędzy tylko my musimy znaleźć fotelik lekki bo tylko ja go będę dźwigała a mi wolno tylko do 4 kilo nosić :-(. Wiem że cztery kilo to bardzo mało dlatego szukamy takiego najlżejszego - bo fotelik + Zuzia to wyniesie sporo - a niestety mąż nie będzie ze mną nigdzie jeździł więc będę musiała sama. Czy znacie może jakąś dobrą markę fotelików z testami ale lekkich?? z adapterem do zamocowania na wózek (tj. na stelaż do wózka).
 
reklama
Tez się z tym zgadzam - wystarczy do takiego braku rzep dodać ze np umówiona gdzieś była i pilnie wyjść z dzieckiem musiała, otwiera paczke a tu bach, żaden pampers nie ma rzep - ona traci czas, dziecko z gołą pupą a jak jeszcze była z nim sama i nie miał jej kto po inne pampki skoczyć to w ogóle masakra i jak dobrze zagadała to swoje wywalczyła i słusznie. Ale gdybym w kaszce dla dziecka znalazła robaka to bym nie darowała i na pewno bym sie koszem słodyczy nie uspokoiła, chociaż tyle, ze przeprosili ale nóż na gardle niewątpliwie mieli, bo gdyby taka wieść się rozniosła to po nich - sanepid itd...

Aniolek, skoro tylko do 4 kg mozesz nosić to w ogóle będzie ci ciężko, z fotelikiem czy bez, bo taka wagę to sam dzidziuś szybko będzie miał. Ja mam wielką nadzieję, ze uda mi się małego od początku uczyć bez zbytniego noszenia, lulania, kołysania bo też dźwigać nie moge ale co z tego wyjdzie to zobaczymy...
 
Ostatnia edycja:
Do góry