reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Zalezy kiedy maluszka przeniesiesz do takiej spacerowki, pozatym przydaje sie takie obracanie siedziska- jesli jest to szybki proces, gdy np slonce swieci mocno w oczy itd

ja przenioslam swoja jak miala ok 3 m-cy bo sie darla niesamowicie w gondoli- jakby ja ze skory obdzierali, w spacerowce bylo lepiej, a dobrze sie zrobilo dopiero wtedy gdy mogla normalnie siedziec
 
reklama
Penelopa nie wiem na ile to jest przydatne a na ile mozna się obejść bez tego, ja bym pewnie nie brała tego pod uwage bo wydaje mi się ze taki maluch bedzie juz bardziej zainteresowany otoczeniem niż mamą. Ja i tak mam plan przesadzić Franka do bardziej "dorosłej" spacerówki typu parasolka jak zacznie w miare porządnie sam siedzieć więc i tak to będzie z widokiem na świat :)
A fanka x-landera na pewno jest Smoniq więc ona pewnie coś więcej doradzi ale któryś ich model o ile pamiętam mozna w obu kierunkach zamontować.
 
dziewczyny czy uważacie że spacerówka z dzieckiem do mamy jest potrzebna? bo mnie się wydaje, że jak dziecko przechodzi z gondoli do spacerówki, to już raczej na spacerze zainteresowane jest światem, a nie mamą. Co wy sądzicie o tym? bo ja nie mam doświadczenia i ciekawa jestem opinii większej ilości osób.
Ja byłam wczoraj z moim w "Mama i ja" (podobno bardzo dobry sklep dla maluchów) i tam najbardziej spodobał nam się xlander xa- czy któraś z Was zna wózki tej marki? on właśnie nie ma spacerówki , że dziecko patrzy na mamę, tylko ma spacerówkę przodem do kierunku jazdy i tak się zastanawiam, czy nie będzie to potrzebne? dodam że w daszku jest "okienko" że widać co dziecko robi.

to pytanie kieruj prosto do smoniq - ona wie wszystko o x-landerach. Piasała już tu na wątku kilkukrotnie o tych wózeczkach.
Jeżeli chodzi o mnie , to uważam ,ze spacerówka nie musi byc koniecznie dwustronna , ja w poprzednim wózku mialam odwracaną rączkę i powiem szczerze ,ze często z tego korzystałam , bo słonce swiecilo dziecku w oczy czy wiatr mu przeszkadzal.... ale da sie bez tego obejść.
 
Penelopa nie wiem czy kiedykolwiek mialas okazje ogladac taki wozeczek jak JEDO model fyn 4ds, jezeli nie to proponuje sie jemu przyjzec. Na wielu forach ten wozeczek porownywany jest do x-landera. Wozek jest na prawde rewelacyjny, spacerowka montowana przodem i tylem, w daszku tez jest okienko (wersja freeline), wykonanie rewelacyjne, bardzo dobrze sie prowadzi, jak dla mnie same plusy. No i duzo tanszy od x-landera. My wlasnie planujemy kupic ten wozeczek:) Obejrzelismy ich cale mostwo, ale zaden nie zchwycil mnie tak jak jedo, zastanawialismy sie tez na Implast bolder Sd (tez jest super) ale spacerowka wydaje mi sie jakas taka plytka. No i nie jest tak dobrze wykonany jak jedo:)
 
Hej Penelopa
kuknij tu tam sa filmiki i porowanie obydwuch wozkow X LANDER XA i XQ

https://www.babyboom.pl/forum/pazdziernik-2010-f337/zakupowo-wyprawkowy-36740/index52.html

Tutaj masz porownanie wszystkich X landerow i tam wlasnei pisze ze wersja XQ ma opcje przud -tyl w kierunku jazdy.

Porównaj modele wózków dziecięcych - X-lander

Mam jeszcze od kolezanki zdjecia XA wersji spacerowej z roznych ujec.
Mnie sie podoba XQ i mysle ze to wlasnie bedzie moj wybor. Chyba ze dziewczyny podrzuca cos ciekawego i zaczoruje na iny wozek:))))
Ciagle mi chodzi po glowie Ecoline ale cena zdecydowanie NIE.

Moje odczucia co do mozliwosci wozka spacerowego montowanego w dwoch kierunkach jest takie :))))
Mialam taka mozlowosc dla mojego syna i wydaje mi sie super rozwiazaniem. Na poczatku kiedy maluch ma 6 miesiecy i moze juz siedziec ja wolalam go miec na oku bo jak cos jadl czy pil czulam sie bezpeiczniej kontrolujac sytuacje. Jak mi spal tez wolalam to rozwiazanie tylem do kierunku jazdy bo jak wial wiatr to budka go oslaniala.
Jak mial cos ok 10 moze 11 miesiecy kupilam mu Inglesine parasolke i wtedy siedzila przodem do kierunku jazdy. Wtedy byl na lyle duzy ze moglismy" porozmawiac" o tym co widzimy:)))
To sa moje odczucia dziewczyny :))
 
Ostatnia edycja:
Póki pamiętam w Kauflandzie jest promocja na Huggies te dla new born i jeszcze jakieś około 37 złotych za paczkę (te new born jest 90 sztuk w paczce i wychodzi jakieś 41 groszy za pieluchę) jakby ktoś chciał na początek wagowo chyba było od 2 kg do 5kg. Ja chcę pojechać i kupić jedną paczkę na począek,chociaż pierwsze chciałabym z Belli bo mają te wycięcie na pępek, a nie wiem jak reszta.
A tak na marginesie to muszę kupić sobie zwykłe koło ratunkowe, dmuchane bo po wczorajszej wizycie w szkole rodzenia wiem jak sobie ulżyć. Otóż koło przyda się po porodzie, żeby było łatwiej siedzieć nam. I w szkole też każda przyszła mama siedzi na takiej fajnej piłce dmuchanej:) lub worku. Super sprawa:)
 
Póki pamiętam w Kauflandzie jest promocja na Huggies te dla new born i jeszcze jakieś około 37 złotych za paczkę (te new born jest 90 sztuk w paczce i wychodzi jakieś 41 groszy za pieluchę) jakby ktoś chciał na początek wagowo chyba było od 2 kg do 5kg. Ja chcę pojechać i kupić jedną paczkę na począek,chociaż pierwsze chciałabym z Belli bo mają te wycięcie na pępek, a nie wiem jak reszta.
A tak na marginesie to muszę kupić sobie zwykłe koło ratunkowe, dmuchane bo po wczorajszej wizycie w szkole rodzenia wiem jak sobie ulżyć. Otóż koło przyda się po porodzie, żeby było łatwiej siedzieć nam. I w szkole też każda przyszła mama siedzi na takiej fajnej piłce dmuchanej:) lub worku. Super sprawa:)

dobra rada tymbardziej ze teraz sezon i pełno tego w hipermarketach
 
reklama
Do góry