reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

ja będę miała prawie wszystko używane, o ile nie wszystko i nie czuję się z tym źle, moja mama kupiła BARDZO dużo ubranek, ale są to ubranka z ciucholandu.
a co do Kubusia to wiem, że wszędzie go pełno, ale ja bardzo lubię i bardzo lubię oryginalnego Kubusia, bo to bardzo mądrą książka.
 
reklama
Ja też mam fioła na punkcie motywu Kubusia, kangurka czy też myszki Mickey :D
Jak się później okazało to teściowa zaszalała na max :D Kupiła nam wczoraj łóżeczko i materac :) Więc nam pozostanie tylko kupno upatrzonej już pościeli na allegro :)
Oto fotki ... narazie jeszcze trochę pusto, ale przecież jeszcze czas :) Na karuzeli mam pościągane maskotki, bo są pluszowe i nie chcę żeby się kurzyły.
IMG00066-20100718-1441.jpg

IMG00065-20100718-1440.jpg

Zawartość szuflad :D
IMG00061-20100718-1438.jpg

IMG00063-20100718-1439.jpg

IMG00064-20100718-1439.jpg


A to pościel którą sobie wypatrzyłam :) Teraz tylko muszę na nią uzbierać :) Więc pewnie nie wcześniej jak za miesiąc ją kupię :/ Kiedy ja bym chciała JUŻ :D
AMY - PLUS GIRAFFE - 10 cz. - Ł.120/60 KOLORY (1092924627) - Aukcje internetowe Allegro
 
Super zdjęcia kącika dla maluszka! Jak swój uzupełnię to też pokażę, ale zanim kupię łóżeczko to fiu fiu trochę minie :(
 
Dziewczyny już dzieciate, 6-7 miesięczniaki jaki rozmiar ubranek noszą (chce zaszaleć na wyprzedażach już na wiosnę/lato i nie wiem ile to ma być cm;-().

I jak to jest z butkami, kiedy zaczyna się je ubierać maluchom, bo zaczynają tuptać mniej więcej "w okolicy roku". I jak to tu wygląda z rozmiarem? takie 10 miesięczne dziecko jaki ma rozmiar butka- któras mama wie, bo w tabelach znalazłam tylko długość stópki, bez miesięcy. PS: zakładam tez, że może być rożnie z rozmiarami, ale tak mnie więcej?
 
Concita widze że już w zasadzie gotowi jesteście - kącik super :) Fajnie strasznie sie takie zdjęcia ogląda, też bym fotki wrzuciła gdyby M znalazł kabel...
Natolin ja też mam prawie wszystko używane, bo i ja i mama i siostra uwielbiamy po ciucholandach buszować i też wcale nie czuję się z tym źle. Ubranka mały ma wg mnie super, bardzo dobre jakościowo - francuskie, angielskie, portugalskie, w zasadzie same firmówki i po praniu są ekstra a nie jakby miały sie rozlecieć więc dla mnie to bez znaczenia że używane, ważne że będą wygodne no i mamy ich baaardzo dużo więc będziemy się mogli przebierać bez obaw :)
Agrafa w temacie butów ja niestety nie pomogę, sama się nad tym zastanawiam...
 
Agrafa co do rozmiaru ubranek to sądzę, że tak 74-80. Oczywiście co dziecko to inaczej. A buty moja pani pediatra kazała wkładać jak syn zaczął raczkować. Rozmiaru niestety nie pamiętam.
 
Agrafa- z rozmiarowka to jest loteria, rozmiar rozmiarowi nie rowny, synek mojej kuzynki, Nosi ten sam rozmiar co moja cora a jest m-dzy nimi pol roku roznicy, niektore ubranka, ktore Zosi nosila zeszlego lata (3-5m-cy)teraz tez sa dobre. A z butkami to juz sa kosmiczne roznice od rozmiaru 18 po 22 nosza dzieci -+ w tym samym wieku, But natomiast powinien byc zrobiony z materialow przewiewnych, wyprofilowany do stopki, z usztywniona kostka i ok 1-1,5 cm wiekszy niz stopka. Podsumowujac, ubranka to mozna kupic 74/80 a z butami bym nie ryzykowala, szkoda wydawac kase podwojnie
 
reklama
to ja podobne pytanie: tak się zastanawiam nad kupieniem kombinezoniku na chłody jesienne i wczesnozimowe ale nie mam pojęcia jaki rozmiar obstawiać???
 
Do góry