reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
agrafa naprawdę ciekawy wózek, czy wiesz może czy ma odpinaną dolną część budki, albo moskitierę tam?- takie odpinanie na upały.i czy ma okienko w budce?

smoniq chyba przekonałam się do xlandera xq..ale stwierdziłam, że to nie jest towar deficytowy, poczekam z kupnem i jeszcze się porozglądam :D w każdym razie bardzo dziękuję za link- bardzo się przydał.
 
Niestety na fotkach nie widać, a nie pamiętam, czy miał (wiem, że odpina się w budce w spacerówce tą część przy oparciu, ale nie wiem, czy to ma działać jako wywietrzniki) , ale za to składa się do baaardzo małych rozmiarów- ze spacerówki i stelaża robi się 2 kostki i nawet nie kosztuje dużo:

WÓZEK COLETTO MATTEO OBRACANA GONDOLA - Fotelik (1147872323) - Aukcje internetowe Allegro .

Można zapytać sprzedawcę, co i jak.
 
agrafa- dzięki za info, ale właśnie pokazałam mojemu te wózki i zdaje się że jemu już się nic innego nie spodoba niż x-lander...
 
Ja już mam dwa wózki kupione, jeden do babci żebym nie musiała ze sobą wozić. Poza tym z apteki już wszystko kupiłam, ubranka też mam komplet, paczka pampersów też już jest, miejsce na łóżeczko zrobione. Pozostało mi do kupienia fotelik Mutsy, kosmetyki, proszki do prania, smoczki i duuuużo pampersów. Acha i podgrzewacz. Powiem Wam że w 8 miesiącu chcę już mieć wszystko do dziecka kupione, wyprane i wyprasowane. 9 miesiąc zostawiam sobie na oczekiwanie oraz napawanie się tymi ślicznymi rzeczami :-D
 
No ja właśnie w sierpniu zaczynam zakupy i mam nadzieję, we wrześniu mieć już wszystko razem z wózkiem i łóżeczkiem.
 
A do nas dotarła wreszcie niespodzianka pod postacią wózka i powiem tak - generalnie jest ok, ale...jakieś ale musi być bo bym chora była :) Najpierw link - wózeczek jest taki tylko granatowy, z racji braku kabla nie mam jak fotek przesłać a ciężko też go znaleźć w naszych sklepach więc podrzucam link Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://images01.olx.fr/ui/1/70/66/1776466_1.jpg

Ogólnie nie jest źle tylko ja sie czepiam siedzenia bo kubełkowe, niby podnóżek ruchomy ale co z tego jak oparcie jako całość sie rozkłada i może nie tak bardzo jak w niektórych ale kubełkowe się robi. M za to uczepił sie kółek, za to jemu podoba sie wariant spacerówki przodem/tyłem do kierunku jazdy co np mi było zupełnie obojętne :) Plusem jest na pewno gondolka bo fajna, super w środku wyłożona i na pewno wygodna, generalnie wózek solidny, materiał dobrej jakości. Jako, że dostaliśmy zestaw 3w1 to foteliki mamy dwa więc jeden będzie mógł na stałe "zamieszkać" w samochodzie, drugi będzie robił za nosidło na krótkie trasy. Dobre jest też to, że dostaliśmy razem z nim wszystkie duperele pod postacia foli p/deszczowej, moskitiery, torby, parasolki, śpiworka, specjalnej podkładki pod główkę do gondoli - takie coś http://www.bebeconfort.com/collection/UK/voiture_kit.htm

Pewien niedosyt jest bo mis ię marzył styl retro i odcienie mojej ukochanej szarości, mojemu M sie za to marzył styl maxi cosi więc i tak byśmy walke prowadzili gdybyśmy to my mieli kupować. Wartość całości ok 3000 zł więc teraz sami byśmy sobie na taki wydatek pozwolić nie mogli. Pojawił się oczywiście pomysł żeby sprzedać na allegro i kupić coś co bardziej nas zadowoli np Roana Marite ale dostaliśmy ten zestaw od przyjaciela rodziny, wiózł go specjalnie z FR więc troche nam głupio go sprzedawać tak od razu, tym bardziej, że jesteśmy zdecydowani na wiosne (marzec ewent. kwiecień) przenieś małego do naszej ukochanej spacerówki maclarena, więc pewnei będziemy korzystać głównie z gondoli, ewent. miesiąc z wersji spacerowej. Dlatego chyba przestaniemy kombinować i zostawiamy to tak jak jest :)
Brakuje więc tylko łóżeczka, apteczki (ale zamówienie w aptece zrealizowane wystarczy odebrać), termometru (tez mamy dostac do ucha więc dałam sobie siana) i dużej ilości pampków...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry