reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Lolisza - leżaczek taki nowoczesny. przyznam ,że jeszcze takiego nie widzialam , a Ty widzialas na zywo?

Widziałam w Warszawie w sklepie świat dziecka czy jakoś tak, jestem na ten leżaczek chora bo ja kocham takie chłodne kolory i generalnie mieszkanie mam takie "zimne" ale tyle kasy na taką "zabawkę" to trochę mi się nie uśmiecha...
 
reklama
Nina , malutka - piękne te wasze ciuszki :-)
Chciałam także taki zestawik kupić ale mój mąż się obruszył że używanych nie ma mowy:-(, i kupuje 2 rzeczy na miesiąc bo na więcej chwilowo nas nie stać:-(. A nie wiem jak go przekonać że te rzeczy są naprawdę pełnowartościowe:-(.

Moją mamę już nawet nie wtajemniczam w zakupy bo ona ma dziwne podejście:eek: -Mam nie kupować wózka, łóżeczka itd. bo to mąż ma kupić po porodzie:eek:, mam nie kupować żadnych chusteczek bo to fanaberie:eek:, pieluchy tylko tetrowe żadne inne,ciuszków wystarczy tylko 5 sztuk i broń boże więcej i żadnych kosmetyków tylko posypkę - Cała moja mama:-)
 
Aniołek ja też na początku myslałam że będę kupować wszystko nowe, ale jakoś to przemyślałam i stwierdziłam że używane wcale nie są gorsze(i tak czy tak czy to nowe czy używane wszystko musi wylądować najpierw w praniu)A nawet nie przypuszczałam że tyle radości mogą sprawić ciuszki kupione po okazyjnej cenie:)
 
Aniołek faktycznie mama ma ciekawe poglądy, ale co człowiek to inne podejście do świata, moja babcia jak np zobaczyła ciuszki to zdziwiona wielce że takie małe, a jakie mają być??? :)

My doszliśmy do wniosku, że nie ma sensu ładować kasy w nowe ciuszki z ktorych dziecko tak szybko wyrasta, wolimy zainwestować w coś innego dla małego, choćby w szczepionki. Tak jak Nina napisała i tak wszystko ląduje w pralce - czy to nowe czy używane a ja naprawdę mam sporą satysfakcję, że tak dużo fajnych, dobrych jakościowo i markowych rzeczy udało mi się kupić w okazyjnych cenach.

A mój M wczoraj kupił 2 paczki wkładów poporodowych bella przy okazji jak kupował mi magnez. Noo przyznam że rozmiar mają słuszny...
 
Jak tylko mój M wróci zaciągnę go do kompa i niech sobie trochę poczyta :-) o ciuszkach bo już zdrowia do niego nie mam:wściekła/y:. Może się przełamie. Ja to już nawet kilka chciałam licytować ale, mój M. się wściekał więc sobie darowałam. Wiem że takie małe skarby to szybko rosną i kupowanie w sklepach to tylko zbędny wydatek.

Jeśli chodzi o moją mamę to faktycznie intrygujące podejście - uznaje tylko podcieranie pupy zwykłą pieluchą inne rzeczy są zbędne (na koniec na posypka) i najlepiej jak cały czas się używa pieluch tetrowych :eek:. Może dlatego że moja mama leżała po porodzie miesiąc w szpitalu i dostała mnie "już odchowaną":-)przez położne i pielęgniarki:-). Tak więc wole się jej o rady nie pytać i czekam z niecierpliwością na szkołę rodzenia;-)
 
No ja też sie broń boże nie obraziłam w ramach tego prezentu. W zamian za to prosili o zgranie kilku seriali na plyty DVD wszystkie sezony, mój TŻ bardzo się w tej kwestii postarał więc i oni byli zadowoleni :) Już nam powiedzieli że mamy nie kupować maty edukacyjnej i jumpera bo ich córka już sie nimi znudziła i zaraz będą mieli na wydanie, bo oni już więcej dzieci nie chcą mieć, no a kasy to im nie brakuje :) Miło że tak nam pomagają :)
A co do ciuszków z Allegro to ja też wczoraj wygrałam aukcję :)
1086385241

Za 18,50 :) A niedawno od tej samej sprzedającej kupiłam ogrodniczki z kubusiem puchatkiem za 6,50 :)

Co do podarunków od znajomych.... to mnie sąsiadka chciała "uszczęśliwić" wyciągniętymi z czeluści szafy ubrankami sprzed 5-10 lat... poracha, naszczęście chwilowo się wykręciłam że nie mam tego gdzie składować, ale teraz kupiłam juz komodę i nie wiem co to bedzie jak zaproponuje mi je ponownie:wściekła/y:
 
Lolisza- elzaczek slicznie sie prezentuje, ale moim zdaniem sprawdzi sie nie do 12 kg, ale przez pierwsze 2-3 m-ce:-), bo potem dzidzi zaczyna sie ciagnac do siadania, a ten lezaczek ma tylko jedna pozycje. Mzoe masz kogos kto edzie chcial wam kupic go jako prezent??? albo chrzestnego popros o wczesniejszy prezent na chrzciny:-D

Aniolek- podejscie mamy ciekawe..hmmm, wiesz a moze kup jakas jedna czy dwie rzeczy na allegro i zrob prezentacje, kochanie jak ci sie podoba??? kosztowalo polowe tego co placimy za nowe..

jak ja zobaczylam te wkladki poporodowe to az mi oczy wyszly i wokol glowy sie obrocily i tak myslalam, ze po co to takie wielkie, ale przyyydajeeeeeeeeee sie naprawde

Concita- tez mam te spiochy z myszka miki, fajne sa:-)
 
hey kochane ;-)

macie może jakiś użytkowników na allegro z ciuszkami w rozmiarach 56-62, których możecie polecić?? głównie chodzi mi o śpioszki, pajacyki, wyprawki 4 lub 5 częściowe.
 
reklama
Do góry