reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Lolisza dobrze zrobilas, jak dla mnie lepiej chociazby powoli ale przygotowywac wyprawke, moze nie odrazu prac ciuszki, bo sie zakurza jeszcze tak ze trzeba bedzie znowu prac, ale kupowac wszystko powoli, i powoli ustalac sobie i planowac co gdzie ma byc, itd itp.... Wyobraz sobie ze ja z nudow nawet pampersy w komodzie mialam poukladane i przybornik przygotowany. Torbe w dzien w ktorym pojechalam do szpitala mialam gotowiunka, moj maz mial tylko aparat fotograficzny wziac... i zapomnial.... tym razem chyba i ten wloze do torby poltora miecha wczesniej hehe... zeby tym razem pierwsze zdjecie nie bylo robione komrka ;)
A jesli tobie powiedziano,ze masz problemy z szyjka to mozliwe, ze rzeczywiscie wczesniej urodzisz, bo mi tez polozna powiedziala, ze mam dosc miekka szyjke (i mozliwe ze to bylo przyczyna wczesniejszego rozwiazania za 1 razem) i zebym jak tylko czuje bol miesiaczkowy sie kladla i czekala. No to jak cos tam czuje nawet nie koniecznie miesiaczkowego, to wole chociazmy klapsnac pupskiem na krzeslo i przeczekac. bo do wrzesnia chce dojechac bez wiekszych obaw ;)
 
reklama
Ja jeszcze też nic nie mam dla dzidzi, ale macie rację z tym żeby wcześniej się już zaopatrywać w rzeczy, bo różnie to bywa, ja w pierwszej ciąży akurat rodziłam po terminie ale ostatni miesiąc leżałam w szpitalu, więc tak czy tak gdyby tak się trafiło to zostawiać całą wyprawkę na głowie męża:-) hmmm no mogłoby być ciekawie
 
ja niby wiem, że powinnam się już za to brać, bo termin na początek października, bo różnie mogę się czuć, a w międzyczasie wakacje i wyjazd z domu, ale jakoś nie mogę się zebrać, choć potrzebne będzie przemeblowanie i kupienie mebli, więc trochę tego jest.
może się tym tak nie stresuje, bo moja mama na pewno z chęcią by te zakupy zrobiła w razie co;)
 
zostawiać całą wyprawkę na głowie męża:-) hmmm no mogłoby być ciekawie

Nooo byłoby :) Mój dziś stwierdził że dobrze że te ciuszki już są, temat prania i prasowania to w zasadzie olewam bo z tym to sobie poradzi - raczej tak z nudów na tym L4 chciałam się tym zająć a teraz to i tak nie bardzo chyba że sobie stanowisko przy kanapie przygotuje :) Póki co kupiłam gazete M jak mama więc na chwilę zajęcie mam. I tak właśnie zerknęłam na okładkę a tam bach tytuł artykułu "poród przed terminem jak mozna mu zapobiec". Normalnie uwzięło się na mnie.
 
A mnie obdarowała znajoma :):happy2:
Dostaliśmy:
Wanienkę
M5656-3bfk.jpg

Leżaczek
zen_lezaczek_1.jpg

Podgrzewacz
podgrzewacz3.jpg

Sterylizator
4299.jpg

Projektor z róznymi dzwiekami
1087569937

Oraz Pozytywke-karuzele na lozeczko
300px_traumbaerchen_mobile%20fischer%20price.jpg


Nigdy bym tego wszystkiego nie kupiła bo w sumie to wszystko to kupaaaa kasy i zal by mi bylo, ale skoro dawali ... :D
 
Conciat- to prezencik dostalas swietny!!!

a wiecie co, jakbym zostawila M z wyprawka, to mysle ze by sobie nawet poradzil, powiedziala bym mu gdzie ma po co isc i kupilby wszytsko, w koncu sa telefony i sprzedawcy, takze mysle ze nie bylo by tragedi, gorzej z poukladaniem wszytskiego po mojemu heheh
 
Mój mąż z pewnością dałby sobie radę z zakupami wyprawkowymi, natomiast chyba by je po nocach w Tesco robił, bo w dzień nie ma zupełnie czasu.
No ale ja już ponad połowę wyprawki mam. Brakuje mi wózka, podgrzewacza, sterylizatora, zapasowych poszewek na pościel i troszkę ciuszków.
 
reklama
Do góry