reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
Niedługo Mikołaj, potem gwiazdka :) Co planujecie kupić dla swoich pociech??

ja wiem co by jej się spodobało, ale kwota taka, że obawiam się, że nici z tego. No chyba, że mężuś dostanie na święta gratisik :-) to wtedy się zastanawiać nie będę. Dla Zuzy wiem, dla Polci gorzej bo ona wszystko ma :-)
 
ja też nie wiem,zabawek ma za dużo właśnie dzisiaj planuję posegregować to trochę,częsc do piwnicy,do skrzyni i do przedszkola wydam jakies a na mikołaja to cos małego jakis samolocik i cos slodkiego
 
ja też nie wiem co, ale chyba coś z Tomka bo mają tory i ciuchcie, może jeszcze strażaka sama bo chcą. W ogóle by dużo chcieli ale trzeba coś rozsądnie powybierać, Na mikołaja drobiazgi mają puzzle Zygzaka i jakieś słodycze,
 
to ja mam jak by ktos chcial lego duplo do odsprzedania :)
nie ma jak zdublowac prezenty :)

autobus 5636 - 85zl
remiza 6168 - 150zl
stacja benzynowa 6171 - 125zl
2792714181
2817125296
2809673275
 
reklama
u nas na swieta beda puzzle, tor dla autek, i koparka sterowana :) o latopie tez myslalam i myslalam o wiertarce wkrecarce :) ale jeszcze beda inne okazje ;P
 
Do góry