reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

dawidowe - kupilam w auchan takie ksiazeczki po 2,99 kolorowe, duże naklejki i kolorowe obrazki gdzie np, wklejasz psa, drzewsko itd.
co do ciastoliny to u nas też nie jest jedzona, zabawa przednia, roluje, slady robi itd. \RYSIA/ a ta malpka to co robi, w kokosie masz foremke i wypada jakis zwierzak?

co do farbek do rak to kupilam tez jakies w achan za 14zl i sa do d.... bo kolory takie ze prawie nic nie widac, jak mowisz, ze te sa fajne to sie chyba skusimy, bo farbki sa the best, uwielbia malowac, ja daje pedzel i plakatowki i tworzymy ;D i super ten wieki papier bo u nas zawsze stolik w fabie jest.

kredki tez mamy bambino olowkowe i sa duzo lepsze od swiecowych, tylko cena jest troche powalajaca.
 
reklama
rysia zaciekawiłaś mnie tymi farbkami, gdzie je wyszukałaś? one są z atestem i dopuszczone do użytku dla tak małych dzieci? bo jak ja szukałam dla chrześniaka (2 latka) to ciężko było, bo wszystko dla starszych a wiadomo że u małych dzieci, poniżej 3 r.ż. używać ich nie wolno, ale chciał to szukałam, szukałam i znalazłam jedne od 24 miesiąca życia i kosztowały krocie. więc podziel się sekretem skąd takie dla maluchów wytrzasnęłaś :-p
 
Podpowiem te rzeczy mojej mamie, bo szczerze mówiąc nie przepadam za "zajęciami plastycznymi", a mama tak, więc chętnie z Pudziankiem poszaleje :-)
 
ALICJA Rysia nawet link do nich stronę wcześniej podała ;-) są 2+ więc i dla naszych dzieciów też będa ok :rofl2: ja w każdym razie zamówiłam i farby i kredki do zabawy w kąpieli (NAT :*) i mam nadzieję, że Alicji się spodobają :-):-):-)
 
wiecie co podziwiam was bo dla mnie wszelakie malowania farbami, ciastoliny to bedzie poświęcenie boja nie mam ani zapału ani talentu i jeszcze mnie chęci. Narazie kupuje blok i kredki.
 
mala mi- mam bardzo podobne farby, ale srednio sie nimi maluje, maja taka dziwna, galaretkowo-zelowa konsystencje.
My mamy juz za soba kredki, farbki, krede, cistoline i malowanie w wodnych kolorowankiach. Najwiecej zabawy chyba ja mam z tego:) U Maury to zalezy od dnia:)
 
reklama
Ja doszłam do wniosku ze narazie kredki i ewentualnie pisaki muszą wystarczyć z artystycznych zabawek,na farbki i ciastolinę przyjdzie jeszcze czas ale nie tak wcześnie,wydaje mi się że nasze dzieci jeszcze za małe na takie coś.
 
Do góry