reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
mój mechanizm też chodzi cicho ale ja też z tych "głuchych" więc może nie powinnam się wypowiadać;-):-)
Dziewczyny plisss-jaki kojec polecacie????
 
no to ja w takim razie nie wiem która to melodyjka...byłam pewna że jej nie ma bo też się wzorowałam youtubem:szok:



hmmm to kolejne podobieństwo...obydwie głuche:tak:;-):szok:




Ponawiam pytanie-jaki kojec polecacie????

ja polecam ten KOJEC ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE BERBER HORN wys grat (1525293169) - Aukcje internetowe Allegro

ma tylko starszy typ bo uzywany i dla mnie rewelacja. Mała chetniej sie bawi niz w łózwczku bo wiekszy i kwadratowy wiec spobodnie sie turla a ja moge wyjsc do łazienki i nie mysle ze gdzies sie walnie
 
efa tak ma zdejmowana tapicerke,
nie rozklada sie do pozycji lezacej, mozna go troche obnizyc, wtedy jest taki troche pochylony ( bardziej jednak jest to nadal pozycja siedzaca niz lezaca)
 
Kupiłam fotelik. Britax evolva 1-2-3. Do 36kg. Ustawiłam go na razie w pozycji półleżącej, Olkowi się spodobało.
Wszystkim dziękuję serdecznie za rady
icon_smile.gif
 
super, że kupiłaś.
ja to jednak się wstrzymam na razie, bo jakoś przemawia do mnie, że te tyłem są najbezpieczniejsze, a na ten następny tyłem to jednak mnie nie stać :no:
więc kupię po prostu jakiś 9-36, ale taki z wyższymi ocenami w testach
 
Britax ma "trójkę" ADAC, a wszelkie normy spełnia. Ma nawet jakies nagrody. To dobry fotelik.
A co do jeżdżenia tyłem, to mojej dzidzi już trochę nogi wystają. A siedzi już jak stary, jest bardzo silny - zaczyna przecież nawet raczkować, więc o jego główkę się nie boję.
 
reklama
nie no spoko, nie mówię, że nie :-) ja będę szukała jednak z 4. gdyby było mnie stać to bym oczywiście kupiła te tyłem montowane... ale na razie jeszcze o tym nie myślę.
 
Do góry