reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
Karen, Jakie śliczne włoski ma ta Twoja Ewa :) Tak bym chciała, żeby malutka miała takie. Na ostatnim usg w 38 tygodniu pan doktor pokazywal nam zbliżenie włosków. Byłam w szoku, że to aż tak widać.
 
nilona włoski ma już takie długie że zachodzą jej na oczy, muszę ją na bok zaczesywać, cały oddział się z niej śmiał a pielęgniarki czesały ją na irokeza.I tak wylecą :)
 
moriam moim zdaniem super wybór. Moja psiapsiółka chciała X-Landera, ale odradziłam jej, doradzając właśnie Jedo, na tym samym stelażu (inny kolor)- jest bardzo zadowolona. Mały urodził się 4620g w lipcu, do X-landera już by się pewnie nie zmieścił :-)
Kolorem jak na zdjęciu?
Karen koleżanka uodziła córę z podobną czupryną. Nic nie wyleciało, jak na razie. Mała ma 4 miesiące i burzę włosów, które zabawnie sterczą rosnąc.
 
Ostatnia edycja:
mój też w wiele ubranek się nie mieścił od urodzenia i od razu do szpitala musieli mi dowieźć inne ubranka, bo nie było go w co ubierać ;)
 
A my mamy Roana Maritę. Być może jutro sprawdzimy jak się jeździ :-D

IMG_9079.jpg
 
reklama
moriam, jaka Ty laseczka jestes :) i to w 2 tyg po porodzie.

Znajomi sa z tego wozeczka baaardzo zadowoleni. My poczatkowo chcielismy Jedo Bartatina, ale po rozmowach z mamuskami (na zywo) dowiedzielismy sie, ze treoche niepraktycznie nisko na tym stelazu osadza sie gondolke i spacerowke. Za to jedo ma super wybor kolorow. Ostatecznie kupilismy Bebecar Style AT (Bebecar). Mój brat miał ten wózek dla swojej córy i byli bardzo zadowoleni, zero problemów. Trafilismy na super oferte i do tego znizke 30%, ktora dostalismy na targach, dzieki czemu zaplacilkismy za wszystko (z fotelikiem do tego i akcesoriami) tysiaka mniej.

Przy okazji, strasznie zazdroszcze Wam tej pogody, ze mozecie wyskoczyc z dzieciaczkami na spacerek, poki jest cieplo.
 
Ostatnia edycja:
Do góry