reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

monimoni dzięki. w takim razie naprawdę muszę się zacząć rozglądać gdzieś za taką butelką, bo niestety mam teraz trochę ograniczone wyjścia do sklepu ;) ale może dam radę :)
 
reklama
ja polecam antykolkową z TT ma kształt podobny do sutka, mleko za szybko z niej nie wycieka, a smoczek jest elastyczny jak brodawka. Moja nie ma żadnego problemu z ciągnięciem, nie odrzuca też piersi wręcz przeciwnie ;) dla porównania mam też butelkę z nuka - tragedia, mleko sika z niej tak że pewnie mała prędzej by się zachłysnęła niż najadła :/
 
dzięki!
dobranocka o ile dobrze kojarzę to znasz się dobrze na pampersach ;) jumbo pack to 2 też robią? ile sztuk w paczce? może ktoś inny też wie, bo nie wiem czy do lidla się wybierać
 
Jeśli chodzi o antykolkowe to najlepsze są bodajże z Dr. Brown's, ale de facto butelek antykolkowych nie powinno używać się na codzień, a tylko wtedy jak pojawiają się kolki, bo inaczej zamyka się drogę do jedynego ratunku i pozwala iść małemu ssakowi na łatwiznę.
 
w realu tez do 3 listopada przy zakupie dwoch paczek 40zl za jumbo pack :) my juz 3 kupujemy :) i ubrankom 62 mowimy pa pa, dzis dwie pary spichow zalozylam i zdjelam, bo za male, jak te dzieci rosna szybko
 
a ja sie pochwale, ze w koncu kupilismy wozek!!!:))
zaszalalam i wybralam mega niepraktyczny:) kremowy:) Jedo Fyn
wiem, ze to nie najlepsze rozwiazanie na okres jesienno-zimowy, ale tak mi sie spodobal, wyglada elegancko i od razu wyobrazilam sobie moja ksiezniczke w nim:)) no i byl dostepny od reki.
dzisiaj pierwszy spacer-juz sie nie moge doczekac!:)
a wozeczek wyglada tak:
http://www.madar.siedlce.pl/_var/gfx/9f1d7a8c4b8227097f0f78b214252b2e.jpg
 
reklama
w realu tez do 3 listopada przy zakupie dwoch paczek 40zl za jumbo pack :) my juz 3 kupujemy :) i ubrankom 62 mowimy pa pa, dzis dwie pary spichow zalozylam i zdjelam, bo za male, jak te dzieci rosna szybko

O kurcze, a jak duży urodził się Twój synek?
Ja teoretycznie na dziś mam termin i cały czas chodzi mo po głowie, że córa będzie duża i mi się w ciuszki nie zmieści - ot taki schiz :)
 
Do góry