reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
Sugar śliczne te czapeczki.

Patrze na te cyckonosze na allegro i nie wiem co robić. Chyba kupie na razie jeden taki zwykły bawełniany na miejscu i po porodzie zobaczę jaki rozmiar będą miały moje piersi i kupię sobie taki fajny i ładny żeby małżowi się podobało.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny super te czapeczki ,ja się przymierzalam do kupna takiej cieplejszej ale te małe to jakos takie malutkie że wydawało mie sie że będą za małe :szok: mam taką na wybranie ze szpitala a na później się zaopatrze jak juz obwód główki poznam;-)
 
ja mam mizeta, i jestem zadowolona, ale te alles wygladaja super i teraz pytanie do tych co je maja, czy ta fiszbina wam nie przeszkadza?
a i jeszcze jedno pytanie 2 papmpersa to tak do kiedy straczaja? bo chce zrobic zapas i nie wiem ile kupic, zdecydowanie pampers okazal sie w naszym przypadku najelpszy
 
Ja dzisiaj zamówiłam 2-pak cyckonoszy na allegro. Z przesyłką zapłaciłam ok 34 zł. Zobaczę czy w ogóle będą potrzebne. Jak coś to na noc będę miała a na dzień już po porodzie kupię sobie takie dla oka męża :-D

Wczoraj dokupiłam też jeszcze jedną koszulę do szpitala, skarpetki dla małego, buciki 2 pary, czapeczkę cienką i rękawiczki. Wpadliśmy do sklepu z bielizną i tam było tyle fajowych rzeczy dla malucha ale stwierdziłam że na razie koniec z zakupami. Jak coś to wiemy gdzie są fajne i najwyżej małża wyślę.
 
reklama
Do góry