reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

aga - moze popatrz na konkretne modele i porownaj cenowo. Bo jak dobrą spacerówkę kupisz to możesz ją rozłożyć do pozycji leżącej i też będzie mieć budkę i pokrowiec na nózki i w zasadzie w takiej wersji niedużo się bedzie różnić od gondoli. Tylko tego typu spacerówki sa na ogół w wózkach 3-funkcyjnych, czyli tak czy siak bedzie tam i gondola. Zreszta sama gondola to duzo nie kosztuje chyba, wiec w cenie wozka nie ma specjalnej roznicy. Też rozważałam taką opcję spacerówka+fotelik, bo wydaje mi się, że jak się nie dużo wozi dziecko to rozłożona spacerówka podobnie jak gondola się sprawdza, no i foteliki też sa z rozkladanymi do pozycji leżącej oparciami, ale ostatecznie kupiłam komplet 3 funkcyjny, więc tak czy siak mam gondolę. Nie wiem jak dużo będę jej używać,ale może kolejne dziecko urodzi się w innej porze roku,wiec wtedy sie przyda ;)
 
reklama
Aga zdecydowanie gondola!!!!!!!
Zima moze bys dluga i potrzymac do marca i mimo ze twierdzisz ze nie bedziesz przez miesiac z dzieckiem wychodzic( a dalczego nie???? tak pytam z ciekawosci )to zostaja cie jeszcze ponad 2 miesiace.
Uwazam ze dziecko w spacerowce moze zmarznac bo podwozie nisko i bedzie chlodno od spodu, po drugie slabo jest chronione od deszczu i sniegu co na spacerze moze cie zaskoczyc. Generalnie jestem za gondola bo w koncu trzeba chronic kregoslup maluszka. Ma czas pozniej go nadwyrezyc noszac ksiazki w tornistrze:))))))
Wiec ja zdecydowanie ZA gondola zwlaszcza dla ziomowych dzieci
 
Ostatnia edycja:
gondola jak nic. I to nie jakaś taka "przewiewno - letnia" którą możemy zastosować u dzieciątek wiosenno-letnich tylko bardziej "masywna" tzn. dobrze chroniąca przed wiatrem, mrozem, śniegiem itp. - ja na to w tym momencie zwracam szczególnie uwage. Musi być też odpowiedniej wielkości - żeby oprócz dzidziusia opatulonego w kombinezon zmieścił się też kocyk.
 
ja sobie nie wyobrazam trzymac dziecka cała zime w domu. Toc nawet jak jest snieg to cudownie jest pospacerowac Nawet 30 minut.
 
Ja na poczatku nie planowałam kupowac wózka z gondola tylko spacerowy z wkładka dla niemowlat ale jednak mysle ze dla naszych dzieci urodzonych w okresie jesienno zimowym musimy miec gondole bo jakos nie wyobrazam sobie ze nie wychodzilabym z dzieckiem na spacer przez tyle miesiecy, jest to dla niego niezdrowe. co do wielkosci gondoli az taz duzego znaczenia dla mnie to nie ma bo bede miec spiwor z autlasta z materialu ktory jest wykorzystywany w astronomi i sama jeszcze nie wiem gdzie, szczesliwie dostane od siostry bo jest dosc drogi nowy kosztuje okolo 330 zl ale wedlug mnie warto. Siostra używala dla swojego synka i nigdy nie byl zmarzniety ani przegrzany.ŚPIWOREK ZIMOWY OUTLAST ALVI cena 334.00 PLN

WYKONANY Z:

- tkanina zewnętrzna: poliamid wiatro – i wodoszczelny,
- ocieplony: miękka wata,
- materiał w technologii „Outlast”
- wewnątrz: miękka tkanina futerkowa,
- zapinany na zamek błyskawiczny z zabezpieczeniem przed samoczynnym
rozsuwaniem się,
aplikacja odblaskowa,
aplikacja antypoślizgowa – zabezpieczająca śpiwór przed wysuwaniem się z wózka


outlast_info1.jpg
 
Dzięki dziewczyny, chyba jednak zdecyduję się na gondolę:) Pisałam o tym że na spacerki nie liczę raczej, bo mieszkam poza centrum miasta na całkowitym zaciszu i nie mam wielkiego pola do manewru, tym bardziej że jak mnie śnieg zasypie (tak było w zeszłym roku) to nawet samochodem nie dojadę a co dopiero z wózkiem wyjść ... Ech... Ale z drugiej strony pogody nie przewidzę a dziecko chyba trzeba przyzwyczajać do różnych temperatur i warunków.
 
reklama
aga jeśli nawet nie będziesz miała szczególnych warunków do długich spacerów w zimie to dzieciątko trzeba wystawiać na powietrze, choćby na kilka rundek po ogródku w koło domu. Nie można "kisić" dziecka w domu do wiosny.
 
Do góry