reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy



DAWIDOWE - ja właśnie mam w tym tygodniu dostać fotelik :D już się nie mogę oczywiście doczekać żeby go zobaczyć - wydaje się być taki mięciutki materiał prawda?

A tymczasem zapraszam do Kauflandu po pieluszki niecałe 35zł za HUGGIESY czy jak to się pisze :-p

Byłam tam i przypadkiem zauważyłam więc od razu kupiliśmy.

 
reklama
ja juz mam tyle pieluch 1 i 2 roznych firm ze przestałam kupowac bo nie wiem czy jak to sie skonczy nie przejde do 3 a szkoda zmarnowac kase bo pieluchy nie naleza do taniego towaru. Jak juz mała bedzie miała miesiac to bede z nia jezdziła na polowanie prmocji na kolejne miesiace. Juz mysle co ja zrobie z ubrankami.
 
ja juz mam tyle pieluch 1 i 2 roznych firm ze przestałam kupowac bo nie wiem czy jak to sie skonczy nie przejde do 3 a szkoda zmarnowac kase bo pieluchy nie naleza do taniego towaru. Jak juz mała bedzie miała miesiac to bede z nia jezdziła na polowanie prmocji na kolejne miesiace. Juz mysle co ja zrobie z ubrankami.

ubranka najlepiej wypożyczyć lub odsprzedać :) Ja tak zrobię możesz też skorzystać z szafki czy szafy pl
tam możesz powystawiać ciuszki.
 
Co do wiaderka jestem takie zdania jak smoniq – wg mnie jest ok. i faktycznie sposo osób chwali przy kolkach, poza tym rodzicom którzy niepewnie się czują kapiąc noworodka ono pomaga, bo żeby w nim malucha umyć trzyma się go jedną ręką podpierając plecki i kark z główką w taki sposób że większość rodziców czuje się pewniej. No i fajne rozwiązanie dla ludzi, którzy nie mają wanny tylko prysznic bo takie wiaderko tam na luzie się mieści.
Z kikutem przy kapieli pewnie jeszcze nie jeden temat się rozwinie ale nie należy się tym stesować, jak się zamoczy trzeba dobrze osuszyć i porzadnie spirolkiem przemyć i będzie ok. Pamiętajcie że jak za mało wody będzie dziecko zmarznie i szybko zacznie płakać, w zasadzie bardzo szybko…kapiel jest wtedy dla rodziców dużym stresem.

Podgrzewacz mam głównie z myślą o karmieniu wieczornym/nocnym, poza tym do rozmrażania pokarmu super się sprawdza i podgrzewania zupek w słoiczkach. Ja leń więc mi pewnie będzie łatwiej a co do oszczędności z prądem ostatnio robiłam test na kilku urządzeniach i najwięcej ciągnie czajnik elektryczny…więcej niż płyta indukcyjna co mnie zdziwiło no i więcej niż podgrzewacz. Laktator dla mnie niezbędny – pewnie się przyda do pobudzania laktacji i odciągania nadmiaru przy nawale pokarmu coby się cycki nie „zapaliły” bo to dramat, a poza tym ja bardzo mobilna i nie zawsze między karmieniami do domu zawitam… Moje kumpele bez niego ani rusz.

Natolin ja z tej „grupy wyznaniowej” co Twoja połozna z SR – nie przepadam za oliwkowaniem i raz na jakis czas może jak się skóra łuszczyć będzie a tak to stawiam na balsamy, oliwka zatyka pory bardzo.

Rzeczy pościelowe wyprać moim zdaniem należy – jest na tym tyle chemii że szok, poza tym ileś tam rak tego dotykało. U nas nie będzie ani poscieli ani poduszki, kocyki w które mały będzie zawijany i spiworek już wyprane, podobnie ochraniacz na łóżeczko – nic się z tym nie stało a ja mam pewność że pyłów poprodukcyjnych się pozbyłam.

Moriam do czasu Az dziecko nie będzie samodzielnie siedziało najlepiej żeby lezało na płasko bo jest najmniejsza ingerencja w rozwijający się wtedy bardzo szybko układ kostno stawowy, wiec jak dla mnie podnoszenie oparcia w gondoli nie jest niezbędne.



Materac mam taki, ale dostałam, cena jak dla nas zabójcza ale kumpela chciała strasznie zrobić prezent więc nie protestowałam :)

Materac Med Pali 64x124 cm hit
 
napewno bede sprzedawac bo nie ma zadnej ciezarnek kolezanki a szkoda wyrzucic bo 75 % mam nowe.

ja mam kolezankę - a raczej znajomą taką której oddam za darmo ciuszki bo ona ich potrzebuje poprostu
Jest dość biedna i w dodatku ją facet zostawił więc chcę jej zanieść ciuszki - ja tam ich za dużo sama nie mam bo tak skromnie się zaopatrzyłam no ale zawsze będzie miała wyprawkę :)
Ona dość jest samodzielna i nie chce pomocy i chce mi zapłacić ale wiem jak się jej żyje więc poprostu anonimowo je podrzucę :)
 
Witajcie,
A ja dalej nie mogę zdecydować się na wózek, czuję że czasu coraz mniej a ja ani wózka ani łóżeczka ani wanienki, no nic oprócz ciuszków których mamy dużo i pieluszek. A czas goni. M jak zostanie sam nic nie załatwi więc muszę się na coś zdecydować. Obstawiałam ostatnio za Espiro tylko ten co mi się bardzo podoba spacerówke ma kubełkową a ten drugi chyba Atlantic spacerówka strasznie szeroka więc nie wiem, coś mi się tez nie widzi. No i klapa dalej. Może napiszecie każda z was jaki ma wózek. Byłabym bardzo wdzięczna. :)
 
ja mam kolezankę - a raczej znajomą taką której oddam za darmo ciuszki bo ona ich potrzebuje poprostu
Jest dość biedna i w dodatku ją facet zostawił więc chcę jej zanieść ciuszki - ja tam ich za dużo sama nie mam bo tak skromnie się zaopatrzyłam no ale zawsze będzie miała wyprawkę :)
Ona dość jest samodzielna i nie chce pomocy i chce mi zapłacić ale wiem jak się jej żyje więc poprostu anonimowo je podrzucę :)

jak bym miała kogos w rodzinie albo kolezanke to bym oddał za darmow a tak bede miała zabawe w robienie zdjec.
 
Witajcie,
A ja dalej nie mogę zdecydować się na wózek, czuję że czasu coraz mniej a ja ani wózka ani łóżeczka ani wanienki, no nic oprócz ciuszków których mamy dużo i pieluszek. A czas goni. M jak zostanie sam nic nie załatwi więc muszę się na coś zdecydować. Obstawiałam ostatnio za Espiro tylko ten co mi się bardzo podoba spacerówke ma kubełkową a ten drugi chyba Atlantic spacerówka strasznie szeroka więc nie wiem, coś mi się tez nie widzi. No i klapa dalej. Może napiszecie każda z was jaki ma wózek. Byłabym bardzo wdzięczna. :)

Ja kupuję BOGUSIA na allegro - widziałam dziewczynę z tym wózkiem w biedronce i ją zapytałam o użytkowanie pochwaliła bardzo zadowolona i mówi że już 17 mies go używa i jest naprawde baaaardzo zadowolona więc nie zamierzam wydawać więcej jak 450zł mw.
:)

dawidove - masz rację a coś się zwróci zawsze i na następne będzie ..
 
reklama
ja mam bebetto vulcano i mam nadzieje ze lada chwila zawita z nim kurier. Z tej okazji siedze w domu i czekam. Tylko mam okropna chcice na maliny wiec moze wyskocze po nie na 10 minut bo bede siedziała i o nich myslała.
 
Do góry