reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
A ja w końcu doszłam do ładu z pokoikiem dla Jasia i Dawida.Ciuszki poprane i poprasowane(pierwszy raz sprawiło mi przyjemność prasowanie-bo normalnie tego bardzo nie lubię:))jeszcze tylko zakupić materacyk do łóżeczka no i jakąś fajną pościel.zastanawiam sie jeszcze nad wykładziną dywanową, bo wydaje mi się że moze jakoś przytulniej się zrobi w tym pokoiku, bo jak same panele to tak "zimno" i surowo.
 
To łóżeczko i komoda zakupiona dla małego.
 

Załączniki

  • 082910200145.jpg
    082910200145.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 55
Nina też mam to łóżeczko,ślicznie wygląda. Moje jest jeszcze w kartonie ale teraz jak zobaczyłam na Twoim zdjęciu to podoba mi się jeszcze bardziej :) A jak Ty się czujesz i ta Twoja szyjka?


Co do wózka ja mam Jedo Bartatina alu classic plus ;)
 
Ostatnia edycja:
Natolin ja z tej „grupy wyznaniowej” co Twoja połozna z SR – nie przepadam za oliwkowaniem i raz na jakis czas może jak się skóra łuszczyć będzie a tak to stawiam na balsamy, oliwka zatyka pory bardzo.
:) właśnie położna mówiła o tym zatykaniu porów.
ja mam wózek bebecar stylo city
nina właśnie-jak się czujesz? miałaś leżeć, a nie meblowaniem się zajmować ;)
 
Hej Kochane Mamusie:)) Może któraś doradzi mi w kwestii zakupu wózka dla mojej przyszłej pociechy? Otóż mam mały dylemat, termin porodu mam na 9.12.10 , na spacerki pewnie będzie za zimno i nie wiem czy opłaca mi się kupować wózek z gondolą, czy wystarczy sama spacerówka... Wątpię, czy będę w te zimne miesiące wychodzić gdzieś z dzieckiem, a wszędzie i tak muszę przemieszczać się samochodem bo mieszkam na obrzeżach małego miasta i wszędzie jest daleko, więc pewnie mi na te pierwsze miesiące fotelik wystarczy, no i nie wiem czy w ogóle gondoli będę używać. Doradźcie mi proszę czy opłaca mi się inwestować w gondolę skoro do wiosny maluszek podrośnie do spacerówki?
 
Ja pieluszki to mam 3 rodzaje, ale 2 tzn huggies, papmpers i bella. Te ostatnie z powodu tego wycięcia na pępek. I będę testować, bo nie wiem jakie będą pasować więc po 1 paczce mam.
aga 2605 ja tobie nie doradzę, ponieważ to jest moje pierwsze maleństwo. I termin mam wcześniejszy. Chociaż ja bym wzięła z gondolą. Bo może zima być do niczego i będzie można iść na spacer, a takiego maluszka nie wsadziłabym do spacerówki. Raz z powodu tego, że jeszcze stabilnie nie siedzi, a dwa w gondoli jest dobrze okryte.

A co do wózka ja mam q12 camarello http://www.maked.pl/wozki-dzieciece-c-78/wozek-dzieciecy-wielofunkcyjny-q12-kol-04-foteli-p-691, ogółem u mnie nie ma chodnika w mojej dzielnicy bo to same domki dlatego mnie się podobały duże pompowane kółka. I gondola jest duża. Nam przywieść się wszystko udało w samochodzie. Obydwie budy, stelaż weszły do bagażnika. A mamy Astrę hatchback. Ja się przez pół drogi do zastanawiałam czy się zmieścimy:):)
 
reklama
monimoni ja mojego męża zmobilizowałam do skręcania mebli przez weekend, no ale niestety to że mój mąż w młodości nie bawił się klockami lego to teraz te braki wychodzą(on twierdzi że instrukcja montażu była źle napisana) ale w końcu się udało...:)u mnie na razie ok-jeszcze nie rodzę :D

Co do wózka to ja chyba zdecyduję się(po wielu poszukiwaniach)na ecoline z implastu z powodu głębokiej gondoli, a ja mam zamiar przez zimę wychodzić na dwór:) więc u mnie gondola to podstawa
 
Do góry