reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
objazdówka po sklepach z łóżeczkami tylko mi mętlik w głowie zrobiła i tyle :baffled: wcześniej podobało mi się kilka typów ale trafiłam na takiego miłego pana w wieku mojego taty który mi co nieco zaczął o łóżeczkach mówić i mi zamieszał nieco np. o tym Klups safari ( z żyrafką) że jest z płyty i już miał kilka reklamacji na nie że podobno mało wytrzymałe; że radziłby takie które ze wszystkich stron ma szczebelki bo wtedy widać co maluch robi i ma lepszy dostęp powietrza; że sosnowe są podobnie trwałe jak bukowe i nie ma co przepłacać....ehh...

zaczynam się skłaniać do takiego zwykłego, prostego łóżeczka z dostępem powietrza ze wszystkich możliwych stron, tego typu:

Łóżeczko 6 KOLORÓW materac GP atest (1187668529) - Aukcje internetowe Allegro

co o nim sądzicie?
...................................................................

za to kupiłam rożek z wkładem kokosowym i gąbkę - podkład do wanienki :-) tego typu:

Materacyk do kąpieli mata, gąbka do wanienki 6K (1187654635) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
a ja mam własnie ten z zyrafa i juz rozłozne ale narazie sa w nim torby do szpitala i wszystko to co mi sie nie miesci z wyprawki. Czekam na posciel. Kolega ktory mi go skladał stwierdził ze jest wytrzymałe nawet bardzije niz jego drewniane. A co szczebelków z wszystich stron to przeciez nikt nie stawia łózeczka na srodk pokoju wiec i tak bedzie przy jakiejs scianie. Jak na niego patrze to wcale nie uwazam aby mała miała łaby dostep do powietrze.
 
wiesz, może być tak że on po prostu zachwala to co mu np. nie schodzi - to jednak sprzedawca, któremu zależy aby pozbyć się towaru. Ale z drugiej strony w tym momencie mam tak że wszystko co usłysze to jednak staram się zweryfikować, dlatego już normalnie nie wiem co mam o tym myśleć :/
 
zdaj sie intuicje. JA tam nie załuje zakupu. Jak narazie dzidzia duzo wazyc nie bedzie. A co dalej pokaze czas. Kolezank kupiła łózeczko drewniane za 600 zł i okazało sie ze po rozłozeniu całe sie bujało az strach i oddała.
 
dziewczyny a co sadzicie o takich koszykach?
Buy your Woodform White Curved Rocker Moses Basket Stand reviews from Kiddicare Moses Baskets and Stands | Online baby shop | Nursery Equipment
warto w cos takiego zainwestowac?
i jesli macie wieksze mieszkanie powiedzcie w czym bedziecie dzieci trzymac jak nie bedziecie wsypialni? co prawda jeszcze nie ejstem pewna gdzie bedziemy mieszkac, ale wieksosc mieszkan w UK jest pietrowa wiec musze miec jakas alternatywe dla lozeczka, bo wiadomo, ze z lozeczkiem po schodach nie nabiegam...
 
dziewczyny a co sadzicie o takich koszykach?
Buy your Woodform White Curved Rocker Moses Basket Stand reviews from Kiddicare Moses Baskets and Stands | Online baby shop | Nursery Equipment
warto w cos takiego zainwestowac?
i jesli macie wieksze mieszkanie powiedzcie w czym bedziecie dzieci trzymac jak nie bedziecie wsypialni? co prawda jeszcze nie ejstem pewna gdzie bedziemy mieszkac, ale wieksosc mieszkan w UK jest pietrowa wiec musze miec jakas alternatywe dla lozeczka, bo wiadomo, ze z lozeczkiem po schodach nie nabiegam...

Taki koszyczek na krótko będziesz miała - jednak są one piękne !!! Cudne - śliczniutkie :D
A potem można je wykorzystać jako kosz na pościel np po rozmontowaniu lub odsprzedać ...
Ja kupiłam kołyskę też jest mała ale wiem że potem będę miała łóżeczko po znajomej :D
 
Ja też uważam, że dobrze poczytać ale przede wszystkim zdać się na intuicję. Do każdego przedmiotu są zawsze jakieś "ale". Jednemu "to" nie pasuje innemu coś "innego". I tak można zwariować. Dlatego zdaj się na siebie.
 
ja niestety nrazie musze pomiescic wszstko w pokoju włacznie z wozkiem. Ale jak bym miała wiecej miejsca to bym taki koszyk kupiła
 
reklama
Te koszyki są super -ja mam taki na kołach a nie kołyskę.Kosz jest stary robiony przez mojego dziadka- ale bardzo sobie go chwaliłam przy pierwszym dziecku-wszędzie nim wjechałam i nie musiałam wozić małej w wózku w domu.
nam służył do 7 miesiąca a potem łóżeczko.
Z tego co wiem to jest on dość drogi ale zawsze można potem sprzedać lub zachować dla następnego maluszka.
 
Do góry