reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

ja też raczej ubranek nie będę musiała długo kupować...
a biały jeleń do higieny intymnej ktoś niedawno pisał, że w naturze był
 
reklama
Witajcie dziewczyny:)
Wpadam tu bo mam do sprzedania jednorazowe majtki poporodowe firmy Horizon rozmiar 42-44 opakowanie 7sztuk +1sztuka (została mi z opakowania) cena 13zł (z kosztami przesyłki)
 
Ostatnia edycja:
Mam takie pytanko od kiedy w tesco bedzie ta promocja na lovele 2 w cenie 1? przegladam wlasnie gazetke na necie i nie widze tej promocji a pamietam ze ktoras z was pisala ze taka bedzie...
 
Dziewczyny, jest jakaś różnica między białym jeleniem do hig. intymnej, mydłem w płynie lub żelem pod prysznic?
Nie mogę u nas dostać żelu do hig., ale są pod prysznic i mydła i się zastanawiam, czy kupić cokolwiek z jeleniowatych, bo skład pewnie podobny.
 
qurde no...właśnie wyszła ode mnie koleżanka i mi zamotała w głowie. Nastawiliśmy się już an kupno łóżeczka i do niego materac gryka - pianka - kokos. A ona mi na to, że lepiej nie ryzykować z gryką bo podobno wsiąka w nią wszelka wilgoć z mieszkania i w niektórych miejscach zaczyna pęcznieć i przez to na materacu mogą powstawać wybrzuszenia itp...słyszałyście o czymś takim? Zaczynam już powoli głupieć :baffled: chcemy wreszcie coś kupić w tym tygodniu a tu znowu rozterki. jakie Wy wybrałyście materacyki?
 
reklama
zaznaczam ze sie nie znam, ale slyszalam, ze luski gryki nie mozna w ogole zamoczyc, wiec co zrobisz jak ci dzieciak porzadnie materac zsika, roznie moze byc.
nie wiem jednak czy to prawda... sorry, zamotalam cie chyba bardziej?
 
Do góry