reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

Myla przy synku bardzo dlugo rozwazalam quinny. Chorowalam na 3kolowy. Ogladalam z kazdej str,czytalam opinie. Wozek lekki,zwrotny,maly. Spacerowka z kubelkowym siedziskiem co akurat mi sie podobalo bo mlody nie zjezdzal choc malutka. I budka tez mini.
Niestety nie kupilam trojkolowca ale sa tez quinny buzz 4 i na taki sie zdecydowalismy z tym ze odpowiednik polski. I spelnil wszystkie moje oczekiwania :)

Natasza przemyslalam ten mondo. Zakochalam sie w gondoli i spacerowce ale stelaz i kola mi sie nie podobaja. Zostaje przy mutsy. Jak polece do pl to tylko kupie gondole a fotelik i stelaz wezme ze soba i bedzie wszystko pasowac :)

Ja przy pierwszym bylam bardziej za kolorami. Teraz wszystko stonowane. Gust mi sie zmienil ;)
 
reklama
Patrzcie co upolowalam, prawie takie same jak moje !:D
 

Załączniki

  • 1421523025828.jpg
    1421523025828.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 43
Kuklaki,to dobrze, ze go zmobilizowałaś :)my chyba też do ikei podjedziemy po jakąś komodę, patrzyłam w necie, ze najtańsze tam.
Natasza, w sumie to dla Ciebie to lepiej, ze jeszcze nie masz wszystkiego, bo co Ty bys zrobiła bez zakupów :-D
 
Myla trojkolowca bym nie wziela bo wlasnie jest niestabilny. Szczegolnie jak trz3ba wjechac na kraweznik. Ale zobacz quinny buzz 4. Rewelka :)
 
reklama
Hmm zalezy jaki trójkołowiec - mój mega stabilny.

A co do sterylizatora i podgrzewacza - jak dziecko na uu to niepotrzebny. Jak na butelce to jak najbardziej. Ja podgrzewacz mam od koleżanki i zaczelam używać jak rozszerzalam dietę o zupki itd. Wczesniej nie bylo potrzeby tak naprawdę
 
Do góry