reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

reklama
nie znam tej firmy wiec jesli cos wiecie to piszcie, natomiast sama baza z fotelikiem ( takim ) używka to cena w okolicach 500 zł także opłaca się :rofl2:
 
Doli ja mam coletto austin po Ksawerym. Ogólnie nowka. Korzystalam z gondoli chwile (z 3 mies.) ze spacerowki kilka razy a caaaly czas Malý jeździł w foteliku bo jak jezdzilismy gdzieś ton zazwyczaj utem i potem w fotelik no i mam ten wózek ale przez 3 przeprowadzki zapodzial się fotelik czyli to co najważniejsze i teraz chce sprzedać Gondor i spacerowke i kupić cos kompletnego. Muszę jeszcze do hurtowni pojechać zapytać czy inny fotelik do niego dopasuje. Jesli tak to może tylko dokupie go...choć chvialm czarny wozio :(
 
Mam taki identyczny tylko ma minus taki ze spacerowka jest kolebkowa...
 

Załączniki

  • 1418156412382.jpg
    1418156412382.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 77
Myla po sobie wiem,że tego typu wozek starczył nam do ok 1,5 roku życia małego, w gondoli jeździł do 7 mc, a potem spacerówka, szybko okazała się za mała- chodziło o podnóżek bo nie mógł nóg wyprostować ( mieliśmy jedo fyn 4ds ) a mój syn z tych dużych co na rok 86 cm miał, potem wsiedliśmy do parasolki bo było lżej, łatwiej i mniej miejsca, także wybór wózka teraz już nie jest taki batrdzo dopieszczony jak przedtem - że gondola musi być niewiadomo jaka długa, spacerówka sraka owaka
czytałam tylko, że ten coletto trzęsie się i ma slabe amortyzatory, to prawda?

z tego co pamiętam koszt adapterów to 50-100 zł-ale dopytaj w sklepie czy na 100% pasuja do stelaża

mi bardzo zależało na foteliki z bazą do isofixa także w sobotę pewnie wrócimy z wózkiem, gdzie ja go postawie tlo nie wiem :-D
 
reklama
Do góry