reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

Pat ja też już wszystko mam. Musze teraz tylko torbę do szpitala od mamy pożyczyć i spakować. Ubranka i cala resztę mam już wypraną, złożoną i czeka na maluszka. Ja tez juz wszystko mam. Podkłady poporodowe, wkładki laktacyjne, nakładki na piersi, majtki jednorazowe itp. Dla małego butelki, smoczki, przybory do kąpieli, gaziki jałowe i te nasączone do pępuszka. Staniki do karmienia kupie po porodzie. Teraz kupie tylko jeden żeby mieć na pierwsze dni, a potem zobaczymy jak cycki będą wyglądać to kupię jeszcze ze dwa ;-) ja tam na targu u nas kupuje takie rzeczy i 20zl kosztuje jeden wiec tragedii nie ma ;)
 
reklama
Pat śliczne. Ile placilas?

A ja dla,siebie nie mam nic.... Tzn mam koszule z pierwszej ciąży. Ale reszta.... Hmmmm chyba czad zrobić listę.

Aaaa nie. Mam octanisept bo dostałam od koleżanki.....
 
Aylin ale co dla siebie? Ja stanikow typowo karmiących nie kupuje bo w zasadzie nie uzywalam,czulam się w nich jak baba z wiochy :) uzywalam miękkie koronkowe,bez problemu z nich cycka wyjelam :) koszule mam 3 do karmienia i kupilam podklady. W zasadzie muszę w rossmanie dokupić gacie poporodowe i wkładki laktacyjne. No nie mam laktatora ale nawet jak na poczatku nie będę miała to tragedii nie będzie.
Dla malutkiej jeszcze tylko parę ciuszkow.
Pat sliczne te kocyki! Gdzie kupowalas?

Nie mam w.torbie przewijają tego turystycznego,można go kupić osobno?
 
Dzięki Pat za linka! Ja śliniłam się na kocyki La Millou, ale te są bardzo podobne i cenowo o niebo lepsze, więc chyba się na taki zdecyduję :D. Na razie mam jeden cienki kocyk polarowy i jeden grubszy, dobiorę jeszcze jeden lub dwa od tego użytkownika. Już mnie portfel boli, ale usprawiedliwiam się tym, że babcia mi zasponsoruje koszule do karmienia, a mama rożek ;). To, co na tym zaoszczędzę, wpakuję w kocyki :D.
 
Nom bo one ogólnie są drogie...ale jakością się raczej nie różnią bo materiały te same...te kocyki większe tez są droższe ale takie które pasują dla malucha są cenowo ok i są naprawdę przyjemne w dotyku :)
 
Myla dla mnie czyli wszystkie wkladki i podkladki oraz nakladki :) tantum rosa, staniki właśnie - ja miałam z alles mama. One są śliczne. To nie te paskudztwa. Chciałam jedna koszule do karmienia - lub piżamę. Gacie poporodowe mam siateczkowe. 2 szt i nie planuje kupować. Bawelna mi wystarczy. Laktator - tez chce kupic ale to na,spokojnie nawet po porodzie.

Pat dxieki. Ja chyba u dziewczyny ktora sie u nas na poczatku udzielała kupie. Kerna jej bylo. Tez szyje z minky. Kupiłam u nie czapinie i komin dla Tysi. Wykonanie bardzo staranne. A kocyki mam. Wiec mysle ze nakieruje dziewczyny z pracy na nią aby mi takie większe kupily. Bo u nas tradycja pracownicza nakazuje pokazać sie z dzidzia.

Myla można - widziałam na,allegro. Ja mam jako część torby.
 
reklama
Ale dziewczyny uważajcie na podroby minky. Bo co z tego jak teraz mniej zaplacicie jak po praniu Wam sie zniszczy. Ja pytalam sie paru osób co szyja i grubość minky powinna byc 400 gr i byc z fabryki Shannon z USA. Nie da się takiego kocyka uszyc za duzo mniej niz 100 zl bo sie to prostu nie oplaca, bo sam materiał jest drogi.
Ja też sie przymierzam do zakupu rozka z minky, który potem można jako kocyk używać wiec sobie poczytalam o tym
 
Do góry