reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupowe szaleństwo

reklama
A ja mam bzika na punkcie NEXT i adams, chociaż Mothercare, George i inne też na topie. Oczywiście wygrzebane :)
A z H&M uwielbiam Olkowe skarpetki (nawet je gotuję), bo niestety cała reszta na mojego długasnbego chuderlaka za szeroka. Ostatnio sie śmiałam, bo wbiłam ja w body 56 i n szerokość miała luzy, a rękawy po łokcie :)
 
A ja zupelnie nie wiem o czym mowa i co to za sklepy;-):-) Jedynie H&M znam ale ten akurat mnie nie przypadl do gustu.

Sumka dobre to z dwoma jednakowymi kapciuchami:-):-)
 
A ja nie miałam dużo rzeczy z H&M (dorosłe raczej mi się nie podobają) ale te ciuszki Karolka które miałam lub mamy uważam były bardzo dobre jakościowo (inne firmy - next, adams itd oczywiście tez - i tez je lubię) ale te z H&M mają jedną charakterystyczną cechę którą trudno mi wytłumaczyć i której nie stwierdziłam w innych markach - jakoś takie są ich rozmiary że jak z innych rzeczy Karol przeszedł 3 rozmiary to z H&M nosił cały czas te same rzeczy - jakby rosły razem z nim :) Np nasze ulubione półśpiochy w rozm 62 zaczął nosić podwinięte u góry jak jeszcze chodził w 56/62 i nosił je dotąd aż przeskoczył w 74!!! Podobnie dresik i 2 koszulki na krótki rękaw- mamy taką koszulkę w rozmiarze 62 którą nadal mogę na niego włożyć i którą nosi chyba już z pół roku - szok :)
 
ja h&m mam za daleko bo za miastem, w centrum jest duzy H&M ale nie zrobili działu dla dzieci (choć zajmuje całą 3 piętrową kamienice)
ciuszki kupuję z KappAhl, coccodrillo, 5*10*15 , C&A
W lumpexach nie kupuję bo koło mnie nie ma żadnych z fajnymi ciuszkami, a już o markowych ciuszkach albo o takich nowych z metkami jak te śliczne body od KasiDe ro można pomarzyć. Wolę więc pobuszować w przecenach. :tak:




&
 
Witam wszystkie mamy!

To ja pamciaw z mam grudniowych 2005. Zaglądam do Was bo wystawiłam aukcję która być może Was zainteresuje. Mam do sprzedania nowy wózek Maclaren Twin Techno (model dla bliźniaków). Oryginalnie zapakowany. Chciałam kupić dla mojej córci na e-bayu niemieckim i kupiłam pojedynczy, a przysłali mi dla bliźniąt.....mogę im oddać ale koszty transportu i czas zanim mi kasę przeleją (już czekałam miesiąc zanim mi ten przyślą....) są takie że nie mogę czekać....muszę się go pozbyć jak najszybciej (bo potrzebuję wózka pojedynczego!) dlatego cena bardzo konkurencyjna. Serdecznie zapraszam na moją aukcję.

Oto link

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro


pozdrawiam

pamciaw
 
reklama
My też lubimy H&M zwłaszcza tu w Goteborgu, bo nie ma problemu tak jak w Polsce że nie ma działu dla dzieci a niektóre ciuchy poprostu rewelacja. Fakt ceny mogą odstraszyc ale chodzimy na targi gdzie ludzie wyprzedają ubrania za bezcen. Ostatnio dla mojej córki kupiliśmy dosłownie za 8 zł tj. 20 koron karton ciuchów i zabawek. Wszystkie ciuchy firmowe Kappahl, h&m itp. A ciuchy wygladają jak nowe, wcale niezniszczone.
 
Do góry