reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupowe szaleństwo

my mamy takie jak Pati z ccc i są super! ani za sztywne, ani za miekkie, i fajne szerokie, nie ma problemów z zakładaniem, mamy też takie granatowe adidaskowo-traperkowe za cos 120 parę w tych Otylka na razie biega po dworze, bo mają wyższe podbicie i mniej zimno ciagnie, ale te z CCC ma w domciu i super się sprawują! I na pewno niebawem tez w nich wyjdzie. Akurat te, które wybrałysmy z Pati myslę, że są rewelacyjne, właśnie jak dla mnie pomyslane po raz pierwszy o wygodzie dziecka, i przede wszystkim są łatwe w ubieraniu, a przy moim nerwusie takie właśnie są potrzebne.

A najlepiej to na bosaka naszych brzdącom jest:)
 
reklama
O tak - ceny bucików szokują. My kupiliśmy z Ricosty ( bo z innych nie było rozmiaru, a jak był, to za niskie podbicie) i wyobraźcie sobie, że kosztowały 89zl, ale były przecenione ze....195zl:szok:
 
No to prawda. Ceny bucików dla naszych maluszków są poprostu powalające:szok: Ubranka też potrafią zaskoczyc ceną. My narazie mamy kapciuchy z usztywnioną piętką i profilowaną wkładką, ale przymierzamy się kupic butki -chyba w Deichmanie. Jest tylko problem- Mati ma taką nogę że niełatwo coś dopasowac, nie dośc że szeroka to jeszcze podbicie wielkie:eek: Ciekawe po kim to ma:-D
 
Nie miałam pojęcia, że butki są takie drogie! Tak mi się wydawało, że te śliczne buciki od Sylwi są raczej tańsze, ale buty za 90 zł i więcej?!? Szok!:szok::no:
 
Ja kupiłam z Bartka buciki, bardzo sie Zosi podobały w sklepie, przymierzyć dała sobie bez problemu. Gorzej było juz w domu jak przyszło znów je założyć - był wielki krzyk!!! Moze ją uwieraja jakoś, może kolor jej się nie podoba (hihi). Nie martwię sie tym bardzo bo na razie są nieco za duże (nie ma chyba w sklepach mniejszych niż 19??). Tyle że na razie trzeba bedzie kupić jeszcze jakieś...
Niestety nie udało mi się wkleic fotki:-)
 
Kasiu z tego co widziałam najmniejsze były 18 właśnie z Befado. No ale dostać takie w sklepie to koszmar bo żadko miewają. Raczej od 19 idą.
 
Najlepsze to Geox i Bartek - z tego co słyszałam oczywiscie. Ale sa masakrycznie drogie - Geox to kwota rzędu 150 zł , Bartek najtańsze 120zl. Mnie nie stać na takie buciki więc kupiłam tańsze za 89 zł.
Co do CCC to ja uważam ze te buty mają za niską cholewkę - sa za miękkie - podeszwa jest za miękka wg mnie i wg mnie zapiętek nie jest wystarczająco usztywniony. Jak dla mnie to te buty moga koślawić stópkę dziecka. One sa dobre ale jak dziecko już bardzo dobrze chodzi.
Ale oczywiscie to jest moje zdanie. ;-)
 
reklama
Nasz najnowszy zakup -łóżeczko turystyczne Haucka, Lolek zachwycony że się otwiera, chodził w kółko :)
Poza tym jeszcze fotelik Ramatti ale jestem zła strasznie bo wybraliśmy wzór sport marine ze względu na haft żaglówki a tu w miejscu haftu jest naszywka z logo ramatti!!! niby szczegół ale dla nas bardzo ważny - oj będziemy to wyjaśniać :)




 
Do góry