reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

No ceny inne..ale nie wazne-cieszmy sieeeeee :-D
a mucha-nie widuje jej oprocz przypadkowych razow gdzies na portalach..ale.... musze przyznac ze podooba mi sie jej styl ubioru i dziewczyna uroda tez potrafii olsnic...
 
reklama
Oj tam czepiacie się ceny, cieszcie się ze są tanie hehe hehe ja się chyba na te żółte zdecyduje bo mi się podobają;))) ale to po wiekszych zakupach.

No i wczoraj rozdarłam na spacerze moje ulubione jeansy!!!! ale zła byłam i teraz mus musza byc nowe
 
Sylwia jak mus to mus, ale ponieważ jesteś taka smutna że musisz kupić nowe jeansy to powinnaś sobie humor porawić :-( kupując tez żółte :-) no bo chyba nie chcesz popaść w deprechę co ?
 
co tu taka cisza :)
zalapalam sie wczoraj na internetowa wyprzedaz Jacadi dla dzieci. bylam mega szczesliwa ale nie obylo sie bez wpadki...
zamowilam mlodemu t shirt bermudy i boba na glowe (taka czapka rybaczka nie wiem jak po polsku to zwa)
i pozniej ta czapke chcialam wyrzucic z kosza no i wyrzucilam
a pozniej na ostatnia chwile przed zakupem mowie, a wezme go jednak nawet jakby byl z aduzy to bedzie na nastepny rok
no i cofnelam sie szybko i w tym pedzie zamiast wziac rozmiar 2 ( 55cm) wzielam rozmiar 1 czyli 51cm !!!!!!!!!!! za maly !!!
wymieniec teraz nie moge, dopiero jak przyjdzie moge go zwrocic ale i tak tego nie zrobie bo bob 8 euro a przesylka 6 wiec zart jakis...

a dzis zaprowadzilam mlodego do zlobka na 3h i poslzam na spacerek maraton-sephora apteki
uzupelnilam stock w zele pod prysznic i kremy avene
mlody dostal z Klorane zel pod rpsyznic truskawkowy (mam ochote to pic a nie tym sie myc tak pachnie!!!) i ukochany jego ^plyn do kapieli bo teraz to tylko chce w wannie z piana przesiadywac i trzeba z 2-3 razy dolewac cieplej wody nim raczy wyjsc...
aha i folik jeszcze i witaminki bejbikowe kupilam, takze 3mac kicuki :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
Cisza bo trzeba teraz zarobic zeby wydac ...:-D na moje nieszczescie poznalam buty Kazar...matko jedyna-trzymajta mnie bo chce wszystkieeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry