reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupowe szaleństwo

Baśka świetne łóżeczko,widać że Karolek od razu je polubił
ja niestety kupiłam kojec zamiast łóżeczka turystycznego i bardzo tego żałuję , bo teraz jadę na święta do rodzinki i przydałoby się takie łózeczko:tak:
 
reklama
Baska bardzo fajne lozeczko - szczegolnie ta opcja otwieranego boku. Widze,ze Karolek ma niezla zabawe:-)
My upatrzylismy bardzo podobne tzn. tez z taka opcja z bebe comfort ale jak maz byl w Belgii to akurat w zadnym ze sklepow nie mieli na skladzie i wrocil z niczym:-( Tu sprzedaja tylko takie beznadziejnie wyokraglone, bufiaste i wogole jesli chodzi o estetyke to katastrofa - no ale trzeba bylo jakims najprostszym sie ratowac. Moze jak wrocimy do Europy to sobie dokupimy takie fajne a to co mamy zawieziemy do babci, aby maly mial gdzie spac jak przylecimy z wizyta ( i zeby nie trzeba bylo ciagac lozeczka za kazdym razem).

A co do butkow to ja kupilam Julkowi jedna pare w Zarze i nawet nie pomyslalam, czy sa dobre czy nie jako pierwsze buty. Powiewiem szczeze, ze polecialam na estetyke ale chyba nie sa zle bo sa za kostke i chyba dosc wygodne(n.19). No a poza tym Julek buty nosi jak na razie bardzo sporadycznie tzn. jedynie w chlodniejsze dni na spacery - bo jak jest cieplo to jedziemy z 'golymi pytkami' czyli bardzo wakacyjne podejscie;-):-)
 
Baska, napisz cos wiecej na temat lozeczka. Firma/model, cena, wielkosc... Bede wdzieczna za wszelkie info, bo sami przymierzamy sie do zakupu przed wakacjami, a ceny przyprawiaja nas o zawrot glowy...
 
jesli chodzi o butki (będziecie się śmiały) Ola nosi rozmiar 22. Na chrzciny kupiłam jej buty Bartek mokasynki za 59 zł. Były przecenione, bo to był model wycofywany. W CCC nie widziałam dla Oli nic szczególnego. Na tą chwile ma ze 4 pary bucików. Ma wysokie podbicie i biegałam do Smyka ze4 razy, żeby wymienić jej buciki. Więc jak już pasowały to kupiłam jej od razu 2 pary:-D :-D :-D oczywiście różnych. Jeśli chodzi o łóżeczko jest bardzo fajne. Będe musiała w najbliższym czasie za takowym się obejrzzeć, córcia w drewnianym poprostu się rozbija. Uderza w nocy główką w szczebelki. Ma już 2 siniaki. Bardzo mocno kręci się i wierci.
 
Basia super ózeczko - bardzo podobne do naszego. My lłóżeczko przetestowalismi. Mała śpi w nim - dzienne dzremki ok - noc tragiczna (u tesciowej) - ale zwalam to na karb chrapiacego wójka...:wściekła/y: :wściekła/y: dlatego wyjad został szybciótko skrócony i tak powróciliśmy po niespełna 27 godiznach podbytu....
 
To napewno ten chrapiacy wujek...:tak:
Ja poprostu udusilabym kazdego faceta ktory chrapalby mi nad uchem...Nie wiem jak to sie dzialo ,ale kazdy moj facet nie chrapal...czasami sie zdazalo jesli byl maxymalnie zmeczny,ale wtedy zebra mial obite...:-D;-)
 
reklama
Do góry