reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupowe szaleństwo

reklama
Cicha fane te klapeczki,zaloze sie ze super wygodne...Aczkolwiek z gory spodobaly mi sie badziej niz z boku:-)

A Julienowe buciki naprawde fantastyczne...:tak:
 
Marzena kapelusik podoba mi się bardzo ale Paulinka w nim i nie tylko w nim jeszcze bardziej!!!
Klapki Cichej mi się tez bardzo podobają, w ogóle podobają mi sie japonki ale sama nie mogę takich nosić bo mam jakąś taką śmieszną stopę że duży paluch zwisa mi zawsze poza buta z boku :(:(:(
Butki Juliena też superaśne :)
Ja zakupiłam w H&M kilka bodziakow na krótki - ale takie zwyklaste, jednokolorowe, z tym że kolory fajne - będą się ładnie komponowac ze Snoopiowymi ciuszkami Karolka (tak swoją drogą dresików ze snoopym ani śladu w gdyni w h&m) do tego kolorystycznie dobrane skarpetki z Kaphala. Lole zasuwał po kapahlu na czworaka pomiędzy stojakami że go dogonić nie mogłam...a wszystko przez to, że zapomnieliśmy kluczy od teściów i mąż musiał się cofać a mnie zostawił w centrum handlowym z Karolkiem...ja na jednym ramieniu torba jak rumunka(bo podręczne rzeczy Lolka mi w razie czego zostawił - miałam go nakarmić itd) do tego swoja torebka i wyrywający sie do wszystkich ludzi i rzeczy Lolo...w końcu puściłam go luzem bo bym nie podołała - ludzie się uśmiechali jak tak zasuwał :) no i ostatnio całkiem przeszedł mu jakikolwiek lęk przed obcymi - znów czaruje obcych uśmiechami, dzieci zaczepia...

Heatherek nasze łóżeczko Haucka polecam!!!
 
A my zaraz lecimy na Kudamm na zakupki...Moze wyhacze cos fajnego dla noemi no i moze cos dla siebie...przydalaby sie nowa torebka i jakies buty na plaskim w czarne...Zobaczymy...Relacje bede skladala wiczorem...:-)
 
Dzieki dziewczyny za mile slowa o kapelusiku ;-)

Wlasnie kupilam troche wloczki kolorewej i wyprodukuje kilka sztuk. jak sie sprzeda to oki a jak nie to Niunia bedzie miala duuuuzy wybor na kazdy spacer hihihi
 
Marzena, wystaw kapelutki na allegro - na pewno sprzedasz, bo są naprawdę śliczne:-) Szkoda, że chłopaki takich nie noszą, bo sama bym zamówiła jakiś dla Marcinka:-D
 
reklama
A my wczoraj kupilismy kurteczke w Zara dla Noemi,t-shirt w H&M,torebke dla mamy-tata tam zwyczajna-tez w H&M,dwa topy-tez dla mamy:-),kilka kosmetykow bo juz byl czas:-D...Ale mamy jeszcze troche do kupienia-bo przydalyby sie jakies body,jakis fajny dresik-tylko chcialabym cos w czekoladowym kolorze-wiadomo z jakiego powodu:-D,jakies sandalki tez by sie przydaly bo upaly ida juz,wczoraj to myslalam ze na sloncu kota dostane...wyskoczylam sobie w katance i w sumie zastanawialam sie czy zimno mi nie bedzie a potem okazalo sie ze na krotkim rekawie goraco juz jak diabli:-DAle akurat na to nie nazekam...No i tam pare innych dupereli...

A wczoraj zaskakiwala mnie roznorodnosc ubran na miescie-jedni byli w japonkach i rotkich rekawkach a nawet krotkich spodniczkach a inni w kurtkach ,welnianych swetrach i kozakach...:szok:
 
Do góry