reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO

i jeansy, i buty... i body... i lato idzie... ;-)

ale powaznie, to i tak musze Krystianowi buty kupic dziurawe, znow cieplutkie dni nadchodza... :-)
 
reklama
Teddy, to zobacz w chicco, jak słowo daję, chyba największy wybór był. Oczywiście oprócz naturino w klifie ale to akurat sklep gxzie ceny zaczynają się od 200. jak w więksozści sklepów w klifie:-(
 
ja sobie upatrzylam piekne w Zarze, ale nie wiem czy jeszcze takie beda, bo widzialam je jakis czas temu, a za wczesnie bylo na kupowanie dziurawych...


Cukiereczku, chodzi o dziurawe bokami, na takie bez palcow jeszcze nie czas a mojemu dziecku stopa rosnie w tempie zastraszajacym...
 
Ja kupiłam z dziurami z boków i od góry i bez palcow. Ale mam przeczucie, ze one zaraz będą potrzebne. Jakoś tak mi się w głowie wydaje.
W zarze nie byłam tylko GM ale w innych pustki. Chyba, ze rozmiar 18...
 
Widzę, że wpadłyście w wir zakupów :-)

Syluś - Iga prezentuje się wyśmienicie w nowych ciuszkach !

Co do butów to te, które kupiliśmy są naprawdę fajniste. Zginają się tam gdzie powinny, sztywne w kostce i wogóle dobrze wykonane. W niedzielę kupiłam jeszcze jedne, ale już typowe sandałki, bez palców do biegania po domu. KUpiliśmy je w CCC za całe 39, 90 :-) i powiem Wam, że też im nic nie brakuje w porównaniu za Elefantenem za 100 zl.
 
a w WP w Zarze bylas??? bo ja wlasnie tam widzialam... teraz jak pomysle, to nawet rozmiarem byly oki bo 25... zaluje troche, ze wtedy nie kupilam, ale kto mogl przypuszczac...
 
reklama
Syla - dokładnie tak będzie :-) Jedna para bucików to za mało. Napewno obie pary wykorzystamy na maxa. Tym bardziej, że Tymek już prawie wogóle nie jeżdzi w wózku. Biega jak oszalały. Żeby tylko podeszwy na trochę wytrzymały :-)
 
Do góry