reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO

Tak, tak Kasiek, to te body różowe w paseczki, no a z krótkim rękawkiem nie widziałyśmy fajnych bodziaków. Ja kupiłam od razu na 86 to różowe, które Iga ma na sobie. Spodnie sa na 80.
No więc zdjęcie dzinów i body, tzn Igi w tych ciuchach. Jeansy podwinięte i opuszczone:
bbf8f50ddfecf0bcmed.jpg


93eeaab43dc72838med.jpg

http://images21.fotosik.pl/209/8d42e73e2cce9cf4med.jpg
 
reklama
No to nie wesoło z tymi butami :-( Oli z lżejszych to ma tylko jedną parę (wcześniej mu kupiłam trochę za duże, bo nie było mniejszych i teraz jak znalazł :-))
 
No, pewnie by nie miała tych chicco;-)
Ale serio to myslę, ze za miesiąc lub dwa te chicco będa za małe, one sa bez przodu, takie ewidentnie letnie, a w takim za dużych to mi Natalia będzie się wywalała, jak nic. Więc najwyżej za miesiąc kupimy inne.
 
a, Syla - widziałam te spodnie większe, podobne dość, w Jankach, pełno wisiało, więc nie kupoiwałam Ci, bo nie pamiętałam jaki rozmiar kupiłas, a telefon zapodziałam u mamy i w ogóle go nie zabrałam.
 
Magdusiek spoko, jak były to jutro sobie podjadę. Dzięki kochana że sprawdziłaś.
Ja dziś w ciągu dnia wyskoczyłam do galerii żeby sprawdzić dla Małej te jeansy ale tak cholercia nie ma HM dziecięcego...zapomniałam.:wściekła/y:

Mała, jesli będziesz czymś zainteresowana to ja może jutro albo w najbliższych dniach podjade do Janek to moge coś Ci kupić, Kasiek, Tobie, znaczy się Nadusi, oczywiście też ale widziałam że wolisz sama...

Teddy, bo Igula to juz stare krówsko;-)
 
reklama
Do góry