reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO

reklama
Tak, po prawej, pod koniec dziewczyńskiej częsci. Bo ta kolejna jest juz chyba mieszana...
trlko się nie pobijcie o te zakupy dla Małej, Mała, teraz to zostaniesz zarzucona ciuszkami dla Zuzi ;-)
 
ja tylko mowie, ze bede i moge ew. kupic, nie ma problemu... spodenki wiem jak wygladaja, ale generalnie na dziewczynskiej modzie sie nie znam, wiec i tak Syli cos przypadnie w udziale... ;-)

rozmiar 80, tak??
 
Tak, po prawej, pod koniec dziewczyńskiej częsci. Bo ta kolejna jest juz chyba mieszana...
trlko się nie pobijcie o te zakupy dla Małej, Mała, teraz to zostaniesz zarzucona ciuszkami dla Zuzi ;-)

super!!!! tylko dogadajcie się coby podwójnych nie było! hi hi :laugh2:

Teddy moje koleżanki, które mają synków marzą o zakupach dla dziewczynek,a Ty masz właśnie niepowtarzalną okazję to zrobić! :tak: :laugh2:
i bodziaki poproszę! :-p
 
reklama
oj Misiu Misiu! sms mnie rozwalił! Ty to jestes dopiero niedowiarek! :laugh2: :laugh2: :laugh2:
a rozmiar chyba 80 z tego co pisała "mądra baba". Ale body to nie wiem, chyba że to Syli zostanie w udziale. ;-)
 
Do góry