reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO

reklama
My podobnie jak Małgosia, najczęściej jedziemy na huggiesach ;) Ja zawsze i każdą pieluszkę (niezależnie od rodzaju i firmy) przed założeniem zgniatam w dłoni, żeby była bardziej miękka.
 
kurcze, te pampersy faktycznie jakos tak "smierdza" powiedzmy - pierwszy raz zanurzylam w nich nosa, ale to na razie nic nie zmienia, dobrze sie sprawdzaja, wiec jest OK.
 
Orzeszku,
Ja nie jestem za, a nawet przeciw, aczkolwiek sie z tym nie zgadzam ;D
Lubię Huggisy bez żadnego konkretnego powodu, chociaż są bezapachowe, nie powiem ;D
 
A mój małż się uparł że tylko pampersy (jego szef też zresztą dzieciaty go tak nastawił) i nawet nie próbowałam innych.
Za to małż bez sprzeciwu je kupuje ;D
 
reklama
Z pieluch testowałam te pierwsz których nazwy juz nie pamiętamFixy chyba?! Pampersy i huggisy. Żadne nie przeciekały, tylko te pampersy mają jakiś taki chemiczny zapach. Po umoczeniu pachnie jeszcze gorzej. Ja lubie jak baby pachnie oliwką, mlekiem i mną ;D
a nie chemią.
Moje środki czystości ładniej pachną
 
Do góry