reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO

reklama
Ja nie mam pojęcia o tych pieluchach z Lidla czy Biedronki. Nie mamw pobkiżu takiego sklepu, więc nie próbowałam. Z dziwolągów to tylko te Flexxy, ale one były bardzo fajne. Cena zresztą też.
 
sluchajcie zakupy zakupami, ale trzeba sie zastanowic do jakiej skarpety mikolaj ma przyniesc prezenty pod choinke, bo to jest lekka roznica - nie uwazacie?? ;)

skarpety2bc.jpg
 
malgosia_76 pisze:
Ja nie mam pojęcia o tych pieluchach z Lidla czy Biedronki. Nie mamw pobkiżu takiego sklepu, więc nie próbowałam. Z dziwolągów to tylko te Flexxy, ale one były bardzo fajne. Cena zresztą też.
małgosiu co to są "te flexxy"? gdzie je kupiłaś i ile kosztowały skoro cena taka fajna? :)
 
Efuniu,
"fajna" w sensie" bardzo wygórowana. Ja kupiłam 10 sztuk, specjalnie dla noworodków, bo z wycięciem na pępuszek, bez plastikowych wykończeń, itd. Po prostu eko pielucha ;D za "jedyne" 24 zł!
Karen, W tej swojej internet-aptece znalazła troszkę taniej.
To są jakieś specjalne pieluszki. Fakt że bardzo mięciutkie i delikatne. Ale skoro Jasio ma chłopski tyłek i nic Go nie bierze, to nie będę mu kupowac pieluch dla Hrabiego von Dupen Szpulke.
Bo nim nie jest.
 
chłopski tyłek to mam ja... normalnie wiejska baba :) dostałam zaj... uczulenia na pachnący papier sralny! w życiu nie myślałam że mi takie krosty mogą wyrosnąć ;D
 
reklama
Do góry